Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 14 Światełko na końcu tunelu | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves poradnik Uncharted 2: Among Thieves

Na tej stronie poradnika do gry Uncharted 2: Pośród Złodziei znajdziesz zestawienie wszystkich skarbów z rozdziału 14 - Światełko na końcu tunelu. Nasza solucja podpowiada gdzie znaleźć 2 dostępne sekrety w czternastym rozdziale kampanii.

Skarb pierwszy znajduje się we wnętrzu wagonu towarowego, zaraz za składem z węglem (niedaleko początku rozdziału) - Rozdział 14 Światełko na końcu tunelu | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Skarb pierwszy znajduje się we wnętrzu wagonu towarowego, zaraz za składem z węglem (niedaleko początku rozdziału). Aby go zdobyć, będziesz musiał zawisnąć na krawędzi i wskoczyć do wnętrza.

Sekret drugi ukryty został we wnętrzu wagonu, który początkowo będzie zamknięty - Rozdział 14 Światełko na końcu tunelu | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Sekret drugi ukryty został we wnętrzu wagonu, który początkowo będzie zamknięty. Aby się dostać do jego wnętrza, będziesz zmuszony strzelić w zamkniętą kłódkę. Pożądany przedmiot znajduje się na końcu wagonu.