Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 2 Pośród Złodziei? poradnik Uncharted 2: Among Thieves

Ta strona poradnika zawiera odpowiedź na pytanie ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 2: Among Thieves. Ostateczny wynik zależy oczywiście od tego jak bardzo się zaangażujesz - możesz ograniczyć się do ukończenia głównej fabuły lub dodatkowo powalczyć o znalezienie wszystkich 101 znajdziek i zdobycie wszystkich trofeów.

1 - Ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 2 Pośród Złodziei? - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry
  1. Zaliczenie głównego wątku fabularnego gry to kwestia 10-11 godzin. Jest to wynik dla domyślnego normalnego poziomu trudności. Musisz liczyć się z tym, że przejście gry może zająć ci znacznie więcej czasu jeśli zdecydujesz się na wybranie wymagającego lub miażdżącego poziomu trudności. Wymusi to powtarzanie wszystkich najtrudniejszych bitew, w których pojawiają się elitarni przeciwnicy. Na czas gry mogą też wpłynąć zagadki. Polecamy skorzystać z naszej solucji jeśli jakaś łamigłówka zatrzyma cię na dłużej.
  2. Odnalezienie wszystkich 101 skarbów jest czasochłonne, ale większość z nich zdobędziesz przechodząc normalnie grę. Do wszystkich tych sekretów, które pominąłeś możesz na szczęście łatwo powrócić dzięki opcji powtarzania wybranych przez siebie etapów (i na dowolnie wybranym poziomie trudności). W najgorszym wypadku licz się z tym, że ogólny czas rozgrywki wydłuży się o kilka godzin.
  3. Odblokowanie platynowego trofeum powinno stać się możliwe dzięki poświęceniu grze około 20 godzin. Podajemy tu wartość dla remastera Uncharted 2 wydanego na konsolę PlayStation 4. Edycja ta posiada bardzo istotne ułatwienie, albowiem umożliwia wybranie od razu poziomu trudności Miażdżący (na PS3 należy najpierw zaliczyć grę na poziomie trudności Wymagający). Po ukończeniu gry i zdobyciu wszystkich znajdziek pozostaną ci w głównej mierze trofea dotyczące staczania walk oraz trzy wymuszające przejście pojedynczych etapów na czas (speedrun).
  4. Trofea kolekcji rozszerzonej są dostępne tylko na PS4 i wydłużają grę nawet o kilkanaście godzin. Nie są one na szczęście wymagane do odblokowania platynowego trofeum, tak więc możesz pominąć te, które wydają ci się zbyt trudne lub wyjątkowo irytujące. Warto tu przede wszystkim wspomnieć o trofeach Potrzeba większej szybkości (musisz zaliczyć całą grę w czasie krótszym niż 3 godziny i 30 minut) oraz Odkryte! - brutalny (musisz przejść całą kampanię na najwyższym poziomie trudności Brutalny, na którym bardzo łatwo można zginąć).