Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 15 Katastrofa kolejowa | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves poradnik Uncharted 2: Among Thieves

Na tej stronie poradnika do gry Uncharted 2: Among Thieves znajdziesz zestawienie wszystkich znajdziek z rozdziału 15 - Katastrofa kolejowa. Nasza solucja podpowiada gdzie znaleźć wszystkie 3 skarby w piętnastym rozdziale kampanii.

Uwaga wstępna: proces kolekcjonowania skarbów rozpocznij dopiero po wcześniejszym wyeliminowaniu wszystkich nieprzyjaciół - Rozdział 15 Katastrofa kolejowa | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Uwaga wstępna: proces kolekcjonowania skarbów rozpocznij dopiero po wcześniejszym wyeliminowaniu wszystkich nieprzyjaciół.

Sekret pierwszy znajduje się nieopodal miejsca początku walki z nieprzyjaciółmi. Znajdziesz go koło sterty zrujnowanych wagonów (tuż za paroma skrzyniami).

Sekret drugi przyczepiony został do wagonu, który znajdować się będzie nad ziemią - Rozdział 15 Katastrofa kolejowa | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Sekret drugi przyczepiony został do wagonu, który znajdować się będzie nad ziemią. Strąć go strzelając w jego kierunku i podnieś ze skrzyni poniżej.

Arena, na której dojdzie do wymiany ognia, z jednej strony ograniczona jest zniszczonymi wagonami i górami a z drugiej urwiskiem - Rozdział 15 Katastrofa kolejowa | Sekrety w Uncharted 2 Among Thieves - Uncharted 2: Among Thieves - poradnik do gry

Arena, na której dojdzie do wymiany ognia, z jednej strony ograniczona jest zniszczonymi wagonami i górami a z drugiej urwiskiem. Podejdź do krawędzi urwiska i przejdź nim do samej góry. To właśnie tam znajdziesz ostatni sekret.