Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inżynier, konstruktor | Funkcje na polu bitwy i wyposażenie | ET Quake Wars poradnik Enemy Territory: Quake Wars

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2019

Inżynier/konstruktor

Żołnierze tej klasy wykonują sporą ilość zadań i posiadają ciekawe zdolności. Inżynier/konstruktor potrafi naprawiać pojazdy, wieżyczki i działa artyleryjskie, rozbrajać ładunki wybuchowe i miny, konstruować mosty, stanowiska karabinów maszynowych, wieże obserwacyjne, itp. Poza tym potrafi wzywać zrzuty wieżyczek na określone terytorium.

Uzbrojenie:

  1. karabinek/rozpruwacz;
  2. strzelba/miotacz gwoździ;
  3. granat odłamkowy/granat szrapnelowy;
  4. nóż/szpikulec;
  5. pistolet/miotacz.

Wyposażenie:

  1. zestaw naprawczy/sonda naprawcza;

Główne narzędzie pracy. To dzięki niemu można naprawiać, budować i rozbrajać bomby. Jego używanie jest niezwykle proste. Podchodzimy do interesującego nas obiektu (bomby, uszkodzonego pojazdu), i gdy zobaczymy symbol dłoni, naciskamy klawisz akcji, by rozpocząć używanie narzędzia.

  1. latająca sonda naprawcza;

Tylko na wyposażeniu konstruktorów, którzy osiągnęli drugi poziom doświadczenia w swojej dziedzinie. Latająca sonda ma to do siebie, że żeby naprawić jakiś obiekt, trzeba najpierw w niego wycelować i zaczekać, aż zostanie on namierzony (informuje o tym czerwony znacznik przy celowniku, widać go na zdjęciu poniżej). Gdy to nastąpi, trzeba nacisnąć klawisz strzału, by sonda podleciała do obiektu i go zreperowała. Po zakończeniu napraw sonda wróci do konstruktora, który ją wystrzelił. Wadą tego sprzętu jest jego zasięg - zaledwie parę metrów. Obrazek poniżej przedstawia ten zasięg.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie