Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence - CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry "CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence". Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu wszystkich pięciu spraw śledczych, których ukończeniem zajmujemy się w trakcie gry. W poradniku przedstawiam przede wszystkim możliwe do zbadania i podniesienia przedmioty, jak również podpowiadam w jaki sposób należy je w dalszej kolejności przeanalizować. Bardzo istotną rolę odgrywa także przesłuchiwanie napotykanych postaci niezależnych. Poradnik ten przedstawia dostępne linie dialogowe, między którymi będzie można wybierać. Radziłbym wszystkie przedstawione tu czynności wykonywać zgodnie z moimi wskazówkami, tak aby żadnych ważnych akcji nie pominąć. Brak wymaganej kwestii dialogowej czy wyniku porównania może właśnie wynikać z faktu przeoczenia jakiegoś śladu czy dowodu w sprawie.

W poradniku zastosowałem następujące oznaczenia kolorystyczne:

Kolorem czerwonym oznaczane są wszystkie pozyskiwane dowody rzeczowe. Większość tych przedmiotów odnajduje się na miejscu zbrodni, czy w innych tego typu lokacjach. Niektóre obiekty otrzymuje się jednak w sposób automatyczny, na przykład w wyniku przeprowadzenia rozmowy z pracownikiem prosektorium. W nawiasie podaję oryginalną angielską nazwę przedmiotu.

Kolor niebieski wykorzystywany jest do oznaczania podejrzanych w sprawie, ale tylko w momencie gdy w trakcie rozgrywania danego śledztwa spotyka się ich po raz pierwszy.

Zielony kolor używany jest natomiast do oznaczania elementów ekwipunku agenta CSI, z których w danym momencie zabawy należy korzystać. Podaję tu zarówno polską, jak i oryginalną angielską nazwę przedmiotu (tę drugą w nawiasie).

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć owocnej gry. Powodzenia!

Jacek "Stranger" Hałas

Informacje o CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry

Autor : Jacek Stranger Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 64, ilustracje: 289 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - poradnik do gry