Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

No Rest for the Wicked - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
No Rest for the Wicked - poradnik do gry

No Rest for the Wicked - poradnik do gry

Przeklęci nie mają urlopu No Rest for the Wicked poradnik to najlepsze porady na start, do rozwoju postaci, walki. Opisujemy wszystkie mechaniki, znajdźki, mapy, bronie, kreator postaci, poziomy trudności, bossów, wymagania sprzętowe, długość gry, sterowanie.

Ostatnia aktualizacja: 23 maja 2024

Nasz poradnik do No Rest for the Wicked to kompleksowy zestaw najważniejszych informacji związanych z nowym RPG akcji. W prosty i przejrzysty sposób tłumaczymy podstawowe mechaniki zabawy, co ułatwi wejście w świat gry początkującym graczom. W poradniku znajdziecie również rozdział poświęcony pytaniom najczęściej zadawanym przez graczy. Całość zamyka poradnik trofeowy, w którym wyjaśniamy jak wymaksować grę na 100%.

No Rest for the Wicked: Zawartość poradnika

Pierwszy rozdział poradnika przedstawia podstawowe informacje związane z grą oraz jej mechanikami. Na stronie z poradami na start znajdziecie także szereg wskazówek, które ułatwią Wam zabawę w trakcie pierwszych godzin z tytułem.

Kolejny dział, FAQ, poświęcony został odpowiedziom na najważniejsze i najczęściej zadawane przez graczy pytania.

W aneksie znajdziecie natomiast informacje związane z aspektami takimi jak wymagania sprzętowe, dostępne wersje językowe, długość gry, czy obecność tytułu w usłudze Game Pass. Jeżeli jesteście łowcami osiągnięć, zajrzyjcie również koniecznie do naszego poradnika trofeowego.

No Rest for the Wicked: Interaktywna mapa

Nowa gra Moon Studios oferuje graczom do eksploracji dość rozległe, otwarte przestrzenie wypełnione sekretami, znajdźkami i tajnymi przejściami. Dzięki naszej interaktywnej mapie w serwisie Gamepressure z łatwością odnajdziecie wszystkie interesujące miejsca na mapie.

No Rest for the Wicked: Szybkie porady na start

 1. Zwróćcie uwagę na klasy wagowe - obciążenie noszonego przez Was ekwipunku drastycznie wpływa na zestaw ruchów bohatera. Wyczujcie, która z klas obciążenia jest dla Was najwygodniejsza.
 2. Na start ulepszajcie Zdrowie, Kondycję i Udźwig - ulepszanie wspomnianych statystyk znacznie ułatwi Wam pierwsze godziny z grą. Gdy pokonacie pierwsze problemy, będziecie mogli na spokojnie zacząć rozwijać postać w bardziej sprecyzowanym kierunku.
 3. Eksperymentujcie z różnymi rodzajami oręża - No Rest for the Wicked oferuje bardzo szeroki zestaw broni o bardzo różnych właściwościach. Przetestujcie różne typy oręża by znaleźć swój ulubiony.
 4. Pamiętajcie o niszczeniu ekwipunku - noszony przez Waszą postać ekwipunek z czasem ulega uszkodzeniu. Odwiedzajcie co jakiś czas kowala, który naprawi Wasze przedmioty i uchroni je przez zniszczeniem.

Po więcej informacji i porad zapraszamy na dedykowaną stronę poradnika Porady na start.

No Rest for the Wicked: FAQ

 1. Jak działa Weight Class? - Wyjaśniamy, jak działa mechanika klasy wagowej oraz jak sobie radzić z jej ograniczeniami.
 2. Jak ulepszać broń? - podpowiadamy, gdzie i w jaki sposób zwiększyć statystyki Waszej broni oraz nadać jej magiczne właściwości.
 3. Czy jest magia? - wskazujemy ścieżkę prowadzącą do gry przy pomocy zaklęć i magii.
 4. Czy jest pauza? - odpowiadamy na pytanie związane ze wstrzymywaniem stanu gry.
 5. Czy jest szybka podróż? - wyjaśniamy działanie mechaniki błyskawicznej podróży po mapie.
 6. Gdzie jest fontanna? - podpowiadamy, gdzie znaleźć fontannę istotną podczas wykonywania zadania "O Szczurach i Grasantach".
 7. Jak uwolnić kupca Finleya? - omawiamy w jaki sposób odblokować usługi sprzedawcy rzadkich, zaklętych przedmiotów oraz gdzie na niego trafić.

No Rest for the Wicked: Spolszczenie, polska wersja gry

W No Rest for the Wicked znajdziecie kinową lokalizację w języku polskim. Aby dowiedzieć się więcej na temat opcji językowych tej produkcji, odwiedź stronę w naszym poradniku: Polska wersja językowa.

No Rest for the Wicked: Wszyscy bossowie

Głównym daniem No Rest for the Wickedskomplikowane i widowiskowe starcia z potężnymi bossami. Pojedynki z ogromnymi przeciwnikami przetestują Waszą znajomość gry, umiejętność adaptacji oraz cierpliwość. Na poświęconej bossom stronie naszego poradnika znajdziecie dokładną listę "szefów" występujących w grze wraz z przydatnymi poradami oraz wskazówkami, które pomogą Wam podczas starć z maszkarami.

No Rest for the Wicked: Wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 10
 2. Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
 3. Pamięć RAM: 16 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX Vega 56
 5. Dysk twardy: 35 GB dostępnej przestrzeni (zalecane SSD)

Więcej na temat wymagań sprzętowych znajdziecie na osobnej stronie w naszym poradniku.

Autor Poradnika

Adam Celarek

Adam Celarek

Grami interesuje się od najmłodszych lat. Absolwent filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie obronił pracę z zakresu ludologii. Pracę w GRY-Online.pl rozpoczął na początku 2023 roku. W redakcji pełni rolę autora poradników. Entuzjasta RPG-ów, nietuzinkowych gier indie oraz kompetytywnych tytułów e-sportowych (głównie bijatyk oraz gier MOBA). Poza grami interesuje się także papierowymi grami fabularnymi oraz karciankami kolekcjonerskimi. Miłośnik oldskulowej technologii i stylu retro.

więcej


Informacje o No Rest for the Wicked - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 18 kwietnia 2024

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.