Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Sherlock Holmes Chapter One: Analizy chemiczne - jak przejść? Sherlock Holmes Chapter One poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry – analizy chemiczne. Dzięki niej będziecie mogli zdobyć cenne informacje o podejrzanych oraz dowiecie się co było używane do zbrodni.

Na tej stronie naszego poradnika do Sherlock Holmes Chapter One znajdziecie opis minigry, podczas których musicie badać substancje chemiczne. Pierwsza taka minigra pojawi się już w części Duchy przeszłości (Ghosts of the Past) - sprawa morderstwa. Na tej stronie znajdziecie opis mechaniki tej części rozgrywki, a w solucji dokładne wskazówki dotyczące, każdej z osobna.

Dostępne odczynniki (Available Reagents)

Zacznijmy od określenia potrzebnych odczynników - Sherlock Holmes Chapter One: Analizy chemiczne - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Zacznijmy od określenia potrzebnych odczynników. Łatwo to sprawdzić. Pod nieznaną substancją znajdują się oznaczenia danych elementów. Są zaznaczone kolorami i odpowiednimi cyframi, dzięki czemu łatwo je zobaczyć.

Po odnalezieniu dobrych substancji wyciągnijcie je na planszę po lewej stronie. Najlepiej układać je w pionie, jedna pod drugą. Dzięki temu łatwo później je łączyć.

Operacje chemiczne (Chemical Operations)

Kolejnym krokiem będzie wyjęcie na planszę Chemical Operations - Sherlock Holmes Chapter One: Analizy chemiczne - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Kolejnym krokiem będzie wyjęcie na planszę Chemical Operations. Następnie najedźcie na potrzebne substancje i przyciągnijcie je do Chemical Operations. Na komputerze zrobicie to używając prawego przycisku myszy. W ten sposób połączą się cienkimi kreskami. Dzięki temu będzie można kontynuować badanie.

Badana substancja

Ostatnim krokiem jest połączenie wszystkiego z nieznaną substancją - Sherlock Holmes Chapter One: Analizy chemiczne - jak przejść? - Sherlock Holmes Chapter One - poradnik do gry

Ostatnim krokiem jest połączenie wszystkiego z nieznaną substancją. W ten sposób otrzymacie wynik badania.

Zwracajcie uwagę na odczynniki. W niektórych sytuacjach będziecie musieli połączyć operacje chemiczne między sobą, a jedną z nich z nieznaną substancją, aby otrzymać poprawny wynik. Wszystkie badania chemiczne, które należy wykonać w grze, znajdziecie opisane w naszej solucji.