Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Służymy miastu - solucja, opis przejścia Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Czwarty rozdział solucji do Marvel's Spider-Man Miles Morales opisuje misję główną Służymy miastu. W tym zadaniu Miles udaremnia włamanie w siedzibie Roxxon w dzielnicy Harlem.

Lokacja: Harlem

Nagrody: 3500 PD

Przed powrotem do domu Ganke prosi cię abyś sprawdził co się dzieje w pobliskiej siedzibie Roxxon - Spider-Man Miles Morales: Służymy miastu - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Przed powrotem do domu Ganke prosi cię abyś sprawdził co się dzieje w pobliskiej siedzibie Roxxon. Podejrzewa on, że dochodzi tam do włamania. Podążaj do znacznika. Po krótkim przerywniku filmowym Miles wskoczy do budynku przez rozbitą szybę. Podejdź do pobliskiego komputera i wciśnij trójkąt.

Miles zostanie zaatakowany przez jednego z włamywaczy - Spider-Man Miles Morales: Służymy miastu - solucja, opis przejścia - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Miles zostanie zaatakowany przez jednego z włamywaczy. Podczas walki rozbrajaj przeciwników z bronią palną oraz atakuj jadowitym ciosem tych, którzy mają ochronne rękawice - zwykłe ataki nie będą na nich działać.

Jeśli otoczy cię większa grupa wrogów użyj jadowitej rozwałki (L1 + kwadrat + krzyżyk). Na pobliskim dachu pojawią się kolejni przeciwnicy wyposażeni w granaty. Pamiętaj, że jako pająk jesteś zwinny i bardzo szybki, możesz odrzucić te granaty w stronę wrogów aby zadać im potężne obrażenia. Walka sprowadzi się z powrotem do środka budynku.

Wspinając się na wyższe piętra uważaj na ostrzał. Atakuj pobliskich wrogów z powietrza lub wykorzystuj przedmioty w swoim otoczeniu. Wykonuj ataki kończące jeśli nad głową nieprzyjaciela pojawi się kółko + trójkąt. Gdy rozprawisz się ze wszystkimi intruzami, zajrzyj do ostatniego pomieszczenia, w którym znajduje się ogromny czerwony ekran. Miles sprawdzi co się na nim znajduje, do budynku wejdzie ochrona i misja się zakończy.