Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destroy All Humans 2020: Zapis gry Destroy All Humans 2020 poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz naszego poradnika do Destroy All Humans znajdziesz informacje o zapisach gry. Dowiesz się jak zapisać grę, czy występują automatyczne zapisy i czy można zapisać grę w dowolnym momencie rozgrywki.

Jak zapisać grę?

Gry nie możesz zapisać samodzielnie - Destroy All Humans 2020: Zapis gry - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Gry nie możesz zapisać samodzielnie. Występują jedynie automatyczne zapisy. Może być to nurtujące, ponieważ wszystkie walki z bossami trzeba przechodzić od początku. Gra nie zapisuje się między falami.

Automatyczne zapisy

W Destroy All Humans występują jedynie zapisy automatyczne - Destroy All Humans 2020: Zapis gry - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

W Destroy All Humans występują jedynie zapisy automatyczne. Występują one najczęściej przed misjami fabularnymi bądź w ich trakcie.

Niektóre zapisy są jednak w tak dziwny sposób umiejscowione, że czasami możesz być zmuszony do zresetowania całej misji. Taki problem może wystąpić w misji Mr. Crypto goes to capitol city.

Manualne zapisy

W grze Destroy All Humans nie występują manualne zapisy - Destroy All Humans 2020: Zapis gry - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

W grze Destroy All Humans nie występują manualne zapisy. Nie możesz, więc zapisać gry w najlepszym momencie, np. przed walką z bossem. Musisz opierać się jedynie na automatycznych zapisach, stworzonych przez twórców.