Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destroy All Humans 2020: Mr. Porwanie Destroy All Humans 2020 poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do Destroy All Humans znajdziesz informacje o porwaniach. Są to dodatkowe aktywności dostępne, na każdej mapie.

Jak wyglądają porwania w Destroy All Humans?

Porwania to aktywności poboczne, które możesz wykonywać na mapie - Destroy All Humans 2020: Mr. Porwanie - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Porwania to aktywności poboczne, które możesz wykonywać na mapie. Każde porwanie dotyczy innego elementu. Na pierwszej mapie musisz zbierać krowy, na kolejnej zasoby wojskowe. Musisz dokładnie sprawdzać czego oczekują od Ciebie przełożeni.

Porwanie innych przedmiotów, niż te które zakładają twórcy, nie będzie nagradzane punktami.

Jak odblokować porwania?

Porwania odblokujesz zaraz po zakończeniu pierwszej misji fabularnej - Destroy All Humans 2020: Mr. Porwanie - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Porwania odblokujesz zaraz po zakończeniu pierwszej misji fabularnej.

Jak zdobywać punkty?

Aby zdobywać najlepsze punktacje musisz słuchać tego, czego chcą od Ciebie twórcy - Destroy All Humans 2020: Mr. Porwanie - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Aby zdobywać najlepsze punktacje musisz słuchać tego, czego chcą od Ciebie twórcy. Nie wrzucaj do statku niepotrzebnych elementów. Jeśli gra woła - daj krowy - skup się tylko na nich.

Pamiętaj, że nie musisz trafić bezpośrednio w promień. Przedmioty przyciągane są przez niego. Możesz, więc swobodnie rzucać ze sporej odległości.

Nigdy nie czekaj, aż coś wpadnie do statku. Pozostawaj w ciągłym ruchu i stale wrzucaj potrzebne elementy. Jeśli coś Ci umknie, zbierzesz to przy innej okazji.