Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Destroy All Humans 2020: Misje na czas - czy są? Destroy All Humans 2020 poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz naszego poradnika do Destroy All Humans znajdziesz odpowiedz na pytanie - czy w grze są misje na czas.

Czy w grze są misje na czas?

Tak - Destroy All Humans 2020: Misje na czas - czy są? - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Tak. W Destroy All Humans występuje sporo misji, które są ograniczone czasowo. Często objęte są nim aktywności takie jak zniszczenie miasta bądź ucieczka. Raczej nie powinny one sprawić Ci dużej trudności.

Jeśli misja ma ograniczenie czasowe, na środku ekranu pojawi się sporej wielkości licznik. Raczej trudno go przegapić, chyba, że w pełni oddasz się destrukcji toczącej się na ekranie.

Wyzwania na czas

Wszelkie wyzwania dostępne na mapach są ograniczone czasowo - Destroy All Humans 2020: Misje na czas - czy są? - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

Wszelkie wyzwania dostępne na mapach są ograniczone czasowo. Ich długość zależy od rodzaju wyzwania, a także jego celu. Jeśli ukończysz wyzwanie przed czasem po prostu zostanie ono zaliczone, nie otrzymasz żadnych dodatkowych punktów.

Nie jesteś w stanie również wydłużyć czasu trwania wyzwania.

Misje fabularne

W niektórych misiach fabularnych możesz natrafić na elementy zawierające ograniczenia czasowe - Destroy All Humans 2020: Misje na czas - czy są? - Destroy All Humans Remake - poradnik do gry

W niektórych misiach fabularnych możesz natrafić na elementy zawierające ograniczenia czasowe. Są to najczęściej momenty ucieczki bądź pilnowania jakiegoś przedmiotu. Często bronienie danych obiektów przed falą wrogów oznaczone jest ograniczonym czasem.

Wszelkie misje z przedostawaniem się do obiektów bądź zbieraniem przedmiotów są w pełni otwarte. Możesz samodzielnie decydować jak je przejść i jak szybko je ukończyć.