Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SnowRunner - poradnik do gry

SnowRunner - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SnowRunner: Rodzaje zadań SnowRunner poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Snowrunner dowiesz się, jakie są rodzaje zadań do wykonywania różnymi pojazdami. Zaliczanie zadań pozwala zbierać punkty doświadczenia i zarabiać wirtualne pieniądze. Dzięki nim możesz awansować na kolejne poziomy kierowcy, co odblokowuje nowe pojazdy w sklepiku, a za zgromadzoną walutę można kupować lepsze części tuningowe oraz pojazdy.

Kontrakty możesz aktywować z podręcznego menu w czasie rozgrywki. Zadania i wyzwania wymagają dotarcia do miejsca ich aktywowania. Jednocześnie możesz mieć aktywne tylko jedno zadanie. Jego status jest widoczny w prawym, górnym rogu.

Zadania w grze Snowrunner odblokowywane są pojedynczo poprzez eksplorację terenu i najeżdżanie na miejsca oznaczone żółtą linią przerywaną lub grupowo, po dotarciu do wieży obserwacyjnej w danym rejonie. Podzielone są na trzy kategorie:

Kontrakty (contracts)

Kontrakty to główne misje w grze Snowrunner. Wykonujemy je dla różnych fikcyjnych przedsiębiorstw. Zwykle polegają na transporcie różnych materiałów w wyznaczone miejsca. Zaznaczając w opisie misji każdy materiał i miejsce docelowe kursor na mapie od razu przeniesie Cię do lokacji, gdzie można znaleźć dany towar lub dokonać rozładunku.

Lista kontraktów jest w dużej części zablokowana. Dopiero wykonanie wcześniejszego daje dostęp do kolejnych misji. Kontrakty zwykle są trochę lepiej wynagradzane niż zadania.

Zadania (tasks) to misje poboczne w grze Snowrunner - SnowRunner: Rodzaje zadań - SnowRunner - poradnik do gry

Zadania (tasks)

Zadania (tasks) to misje poboczne w grze Snowrunner. Mogą również polegać na transporcie towarów, ale często będą wymagać wyciągnięcia i holowania pojazdu, który utknął gdzieś w trudnym terenie. W wielu przypadkach możesz je aktywować w miejscu startowym, a nie w menu. W opisie zadania zobaczysz sugestie, by łatwiej je wykonać, np. rekomendowaną klasę pojazdu. Wszystkie odkryte zadania na liście są dostępne do wykonania w dowolnej kolejności.

Wyzwania (contests) to trzeci rodzaj misji w grze Snowrunner - SnowRunner: Rodzaje zadań - SnowRunner - poradnik do gry

Wyzwania (contests)

Wyzwania (contests) to trzeci rodzaj misji w grze Snowrunner. Zwykle mają ograniczenie czasowe i wymagają spełnienia innych warunków. Może to być np. wymóg jazdy wyłącznie z kamery z kokpitu lub wykonanie zadania nocą. Dzięki dodaniu presji czasu część z nich polega tylko na dotarciu do jakiegoś punktu w terenie, jak w tradycyjnych grach wyścigowych. Nagrody za nie zależą od liczby gwiazdek, jakie udało się nam uzyskać zależnie od osiągniętego przedziału czasowego.

1 - SnowRunner: Rodzaje zadań - SnowRunner - poradnik do gry