Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

SnowRunner - poradnik do gry

SnowRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

SnowRunner: Dźwig - działanie, jak używać SnowRunner poradnik, solucja

W tej części poradnika do gry SnowRunner dowiesz się jak używać dźwigu. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak wykorzystać dźwig do załadunku towarów.

Nie wszystkie ładunki w grze SnowRunner pozwalają na automatyczny załadunek jednym kliknięciem. Czasem będzie trzeba znaleźć je w terenie i umieścić na pace za pomocą dźwigu. Na początku najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest mały, dodatkowy dźwig tuż za kabiną, pozwalający od razu ładować i transportować towary. Dźwig zamontujesz w garażu wykupując odpowiednie ulepszenie.

Towary wymagające załadunku za pomocą dźwigu mają odpowiednią ikonkę ze strzałką w górę.

Pierwszą czynnością przed użyciem dźwigu jest zaciągnięcie ręcznego hamulca (domyślnie klawisz spacji lub Y prawy bumper na padzie) i rozłożenie "kotwic" czyli zewnętrznych podpór unieruchamiających pojazd w miejscu. Znajdziesz je w menu funkcji (activate anchor). W przeciwnym wypadku ciężarówka zacznie staczać się lub przechylać pod ciężarem ładunku.

Następnie wybierz tryb dźwigu (domyślnie klawisz C lub x na padzie) - SnowRunner: Dźwig - działanie, jak używać - SnowRunner - poradnik do gry

Następnie wybierz "tryb dźwigu" (domyślnie klawisz C lub x na padzie). Wtedy przejmiesz bezpośrednią kontrolę nad ramieniem dźwigu, a wszystkie potrzebne przyciski będą wyświetlone na ekranie. Manewruj żurawiem tak, by opuścić ładunek na platformę ciężarówki.

Gdy załadujesz już wszystko, wybierz przycisk wyjścia (Exit), by z powrotem przejąć kontrolę nad pojazdem - SnowRunner: Dźwig - działanie, jak używać - SnowRunner - poradnik do gry

Gdy załadujesz już wszystko, wybierz przycisk wyjścia (Exit), by z powrotem przejąć kontrolę nad pojazdem. Schowaj dźwig w menu funkcji wybierając "przywróć żuraw" (restore crane).

Po umieszczeniu ładunku na pace musisz jeszcze potwierdzić jego załadowanie, by nie spadł po drodze i był możliwy do automatycznego rozładunku w miejscu docelowy - SnowRunner: Dźwig - działanie, jak używać - SnowRunner - poradnik do gry

Po umieszczeniu ładunku na pace musisz jeszcze potwierdzić jego załadowanie, by nie spadł po drodze i był możliwy do automatycznego rozładunku w miejscu docelowy. W tym celu wybierz w menu funkcji "pakuj ładunek" (pack cargo).