Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Broń - jak podeprzeć? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2021

Z tej strony poradnika do gry Warzone dowiecie się, jak podeprzeć broń (Mount Weapon), aby zyskać większą stabilność w trakcie strzelania.

Ciekawą mechaniką dostępną w grze Call of Duty Warzone jest możliwość podparcia broni, co znacznie zwiększa jej stabilność. Przy użyciu jednej prostej sztuczki znacznie zwiększycie swoje możliwości strzeleckie.

Korzystając z tej techniki, możecie strzelać zza przeszkody (murku, beczek itd - Warzone: Broń - jak podeprzeć? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Korzystając z tej techniki, możecie strzelać zza przeszkody (murku, beczek itd.) lub zza rogu nie odsłaniając się przy tym zbytnio na atak nieprzyjaciela. Aby podeprzeć broń w Call of Duty Warzone, wystarczy podejść do przeszkody terenowej i wcisnąć odpowiedni przycisk (domyślnie na PC jest dwukrotne wciśnięcie PPM i przytrzymanie tego przycisku). Oczywiście w menu gry można zmienić to ustawienie i wykonać całą operację przy użyciu jednego przycisku. Technika podpierania broni wymaga nieco praktyki i przyzwyczajenia, więc warto ją przećwiczyć np. na mapie treningowej.