Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Zordaya Prison Complex - informacje, uzbrojenie CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 16 marca 2021

W tym rozdziale poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz znajdzie informacje na temat jednego z najlepszych miejsc do lądowania - Zordaya Prison Comples.

Zordaya Prison Complex to kolejne bardzo dobre miejsce do lądowania w grze Call of Duty Warzone. Więzienie Zordaya zostało umiejscowione w prawym dolnym rogu mapy więc można powiedzieć, że znajduje się na uboczu. To dobre miejsce do rozpoczęcia rozgrywki dla wszystkich graczy, którzy najpierw wolą się uzbroić, a dopiero później zacząć szukać potencjalnych celów do zlikwidowania.

Lądując na terenie Zordaya Prison Complex staraj się celować w którąś z wież strażniczych - Warzone: Zordaya Prison Complex - informacje, uzbrojenie - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Gdzie szukać uzbrojenia na terenie Zordaya Prison Complex?

Lądując na terenie Zordaya Prison Complex staraj się celować w którąś z wież strażniczych. Możesz z nich spokojnie zejść korzystając z drabiny i przeszukać dalszą część kompleksu. Co bardzo istotne, na terenie więzienia Zordaya znajdziesz wiele pojazdów, które umożliwią szybkie ruszenie w głąb mapy i dalszą eksplorację.