Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warzone: Lądowanie - jak najlepiej i najszybciej? CoD Warzone poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2021

Z tego rozdziału poradnika do gry Call of Duty Warzone gracz dowie się, jak najszybciej wylądować na mapie Verdansk, jak dolecieć do dalszych punktów na mapie oraz czy w trakcie lądowania można korzystać z broni.

Jakie są najlepsze miejsca do lądowania to podstawowe pytanie w każdej grze typu Battle Royale. W grze Call of Duty Warzone najlepsze miejsca do lądowania zostały rozmieszczone w różnych rejonach mapy. Dzięki takiemu zabiegowi, przynajmniej jedna lub dwie najlepiej wyposażone lokacje będą dostępne dla graczy w czasie zacieśniania się pierścienia areny. Na mapie Verdansk znajdziesz co najmniej kilka najlepszych miejsc do lądowania i warto widzieć, jak dostać się tam przed przeciwnikiem!

W grze Call of Duty Warzone korzystasz ze spadochronu, aby bezpiecznie wylądować na obszarze mapy Verdansk - Warzone: Lądowanie - jak najlepiej i najszybciej? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Jak najlepiej i najszybciej wylądować w Call of Duty Warzone?

W grze Call of Duty Warzone korzystasz ze spadochronu, aby bezpiecznie wylądować na obszarze mapy Verdansk. W trakcie fazy lądowania cenne są każde sekundy, które mogą dać Ci ogromną przewagę nad przeciwnikiem, ale niestety spadochron w znacznym stopniu utrudnia całą procedurę. Aby szybciej wylądować korzystaj z bonusu do prędkości lotu!

Jak zyskać bonus do prędkości w trakcie lądowania?

Aby uzyskać bonus do prędkości lotu w grze Call of Duty Warzone musisz utrzymywać odpowiedni pułap w trakcie spadania i wciskać przycisk odpowiedzialny za ruch do przodu - Warzone: Lądowanie - jak najlepiej i najszybciej? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

Aby uzyskać bonus do prędkości lotu w grze Call of Duty Warzone musisz utrzymywać odpowiedni pułap w trakcie spadania i wciskać przycisk odpowiedzialny za ruch do przodu. Zorientujesz się, że lecisz znacznie szybciej w momencie, gdy obraz na Twoim monitorze zacznie się rozmywać, imitując pęd powietrza.

Wyskakuj jak najbliżej punktu docelowego

Ze względu na to, że najszybciej spada się centralnie w dół, staraj się wyskakiwać z samolotu najbliżej punktu docelowego. Spadając bezpośrednio nad punktem docelowym będziesz mógł otworzyć spadochron w ostatniej możliwej chwili i szybko wylądować, bez konieczności szybowania.

Jak dolecieć do odległych punktów?

Jeśli Twój punkt lądowania znajduje się w znacznej odległości od ścieżki samolotu, musisz wyskoczyć możliwie jak najwyżej, a następnie korzystać z techniki swobodne szybowanie > otwarcie spadochronu > swobodne szybowanie itd. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz zyskiwać na prędkości i dolecisz znacznie dalej.

Czy mogę strzelać w trakcie lądowania?

W trakcie lądowania w grze Call of Duty Warzone możesz korzystać z broni, ale tylko w momencie swobodnego szybowania - Warzone: Lądowanie - jak najlepiej i najszybciej? - Call of Duty Warzone - poradnik do gry

W trakcie lądowania w grze Call of Duty Warzone możesz korzystać z broni, ale tylko w momencie swobodnego szybowania. Aby móc sięgnąć po broń, Twój spadochron musi być schowany. Celowanie w trakcie spadania jest niezwykle trudną sztuką do opanowania.

Czy mogę zginąć w trakcie lądowania w grze Call of Duty Warzone?

Niestety, nie otwarcie spadochronu w trakcie spadania skutkuje natychmiastową śmiercią Twojego Bohatera. Nie ma jednak w tym niczego dziwnego, bo żaden człowiek nie przeżyłby takiego upadku. Pamiętaj, że tylko otwarcie spadochronu umożliwi bezpieczne lądowanie na terenie mapy Verdansk.