Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

My Summer Car - poradnik do gry

My Summer Car - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

My Summer Car: Cheaty i kody do gry My Summer Car poradnik, tipsy

My Summer Car pozwala korzystać z cheatów, dzięki którym możecie ułatwiać sobie rozgrywkę albo wpływać na kampanię i świat gry. Ta strona poradnika zestawia listę dostępnych cheatów (nielimitowana gotówka, wybór godziny i dnia tygodnia, noclip do latania po mapie, klucze do pojazdów i inne).

Ostatnia aktualizacja: 5 lutego 2024

Jeden ze sposób obniżania poziomu trudności w My Summer Car to oszukiwanie gry - stosowanie cheatów. W naszym poradniku znajdziecie instrukcję jak uzyskać dostęp do konsoli do wprowadzania kodów, a także jakie są najlepsze cheaty (np. latanie po mapie, zmiana pory dnia, wybór dnia tygodnia, darmowe pieniądze, nieśmiertelność, dostęp do wszystkich pojazdów).

Kody nadal działają w wersji gry z 2024 roku. Nie musicie starać się o zainstalowanie jakiejś starszej wersji My Summer Car, gdyż autor gry nie zablokował definitywnie dostępu do cheatów.

Odblokowanie cheatów - ekran prawa jazdy

1 - My Summer Car: Cheaty i kody do gry - My Summer Car - poradnik do gry
 1. Cheaty do My Summer Car możecie odblokować tworząc nową grę. W przypadku posiadania już istniejącej kampanii proponujemy zlokalizować katalog z sejwami na dysku i wykonać jego kopię, tzn. przekopiować go w inne miejsce. Rozpoczynanie nowej gry kasuje bowiem stare postępy.
 2. Załaduje się ekran prawa jazdy do wprowadzenia kilku podstawowych rzeczy. W pierwszym od góry polu Last name (nazwisko Waszego bohatera) musicie wpisać Rauhijoketti. Koniecznie zadbajcie, by rozpocząć od dużej litery. Prawidłowe nazwisko pojawi się w polu Signature of holder (podpis) - zaznaczyliśmy je na powyższym obrazku.
 3. W przypadku pozostałych danych macie pełną dowolność - możecie opcjonalnie wprowadzić imię, wgrać zdjęcie czy wyłączyć permadeath. Nie ma to wpływu na dostępność cheatów.

Konsola do wpisywania kodów w menu pauzy

2 - My Summer Car: Cheaty i kody do gry - My Summer Car - poradnik do gry
 1. Po załadowaniu gry wciśnijcie ESC lub klawisz F1, by wywołać Settings Menu.
 2. Jeśli poprawnie wpisaliście na prawie jazdy nazwisko, to pojawi się pole Console:, które zaznaczyliśmy na dołączonym obrazku (pod Quit to Menu).
 3. Możecie od razu wpisywać kody i będą one pojawiały się na prawo od Console:. Każde wpisane polecenie zatwierdźcie wciskając ENTER.

Lista najlepszych kodów

3 - My Summer Car: Cheaty i kody do gry - My Summer Car - poradnik do gry
 1. CLIP - włączenie latania po mapie dzięki opcji przenikania przez ściany i obiekty (noclip). Klawisz skoku pozwoli polecieć wyżej, a klawisz kucania obniży wysokość lotu. To świetna alternatywa do szybkiego poruszania się po mapie bez używania pojazdów. Drugie wpisanie CLIP wyłączy latanie - upewnijcie się żeby nie znajdować się zbyt wysoko, ani nie przenikać przez jakiś obiekt, bo Wasza postać może wtedy zginąć.
 2. DATEx - zmiana dnia tygodnia. Zamiast x musicie wpisać dzień tygodnia. Przykładowo DATE1 ustawi poniedziałek, a DATE7 zmieni dzień na niedzielę.
 3. HEMO - polecenie pozwala przenieść się do domu, czyli lokacji, w której rozpoczęliście grę. Wyeliminuje to konieczność poświęcenia czasu na powrót np. po zakończonej pracy czy wizycie w sklepie.
 4. KEKE - polecenie aktywuje tryb nieśmiertelności, aczkolwiek może on nie uchronić bohatera przed niektórymi typami zgonów.
 5. KEYS - otrzymanie kluczy do wszystkich pojazdów. Pozwoli to Wam wcześniej korzystać z alternatywnych środków transportu.
 6. POORx - wygenerowanie darmowej gotówki. Zamiast x musicie wpisać ilość gotówki. Przykładowo POOR1000 pozwoli otrzymać 1000 marek.
 7. TIMEx - zmiana godziny w świecie gry. Zamiast x musicie wpisać godzinę. Przykładowo TIME8 zmieni godzinę na 8:00 rano, a TIME21 zmieni godzinę na 21:00.

Pozostałe cheaty

 1. ARVO - odblokowanie kombajnu Arvo-Algotson
 2. COLL - modyfikacja systemu kolizji z drzewami
 3. DRAG - przeniesienie się na lotnisko (pas dragstrip).
 4. ENDI - wyświetlenie zakończenia gry.
 5. FARM - przeniesienie się na farmę.
 6. JAIL - przeniesienie się do więzienia.
 7. KESA - przeniesienie się do amfiteatru.
 8. LEFA - przeniesienie się do Fleetari Repair Shop.
 9. MANS - przeniesienie się do posiadłości.
 10. MOKK - przeniesienie się do chatki na wyspie na jeziorze.
 11. MUMM - przeniesienie się do domu Sirkki.
 12. PASK - przeniesienie się do oczyszczalni wody.
 13. PIGG - przeniesienie się do domu Ventti.
 14. SALE - przeniesienie się do sklepu Teimo.
 15. SHIT - wypełnienie zbornika septic tank.
 16. SOBE - bohater jest w pełni trzeźwy (wpiszcie kod po spożyciu alkoholu).
 17. TANS - przeniesienie się do sali tanecznej.
 18. WEAR - usunięcie mechaniki zużywania się części.
 19. WEAT - zmiana aktualnej pogody.