Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Borderlands 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Borderlands 3 - poradnik do gry

Borderlands 3 - poradnik do gry

Lootowanie Syren Poradnik do gry Borderlands 3 to nie tylko rozbudowany i bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich misji głównych i pobocznych, ale przede wszystkim wiele szczegółowych informacji o każdym bohaterze, każdej broni i pozostałych elementach rozgrywki.

Borderlands 3 to kolejna odsłona popularnej serii lootshooterów. Tym razem gracze odwiedzą nie tylko Pandorę, ale także szereg innych planet. Poniższy poradnik zawiera wszystkie informacje związane z produkcją. Dowiesz się stąd między innymi, jakie są grywalne postacie w grze oraz jak wygląda rozgrywka.

Poradnik powstał w oparciu o materiały prasowe udostępnione przez twórców i dystrybutorów. Treści mogą ulec zmianie.

Krótko o Borderlands 3

Na ten moment nie wiadomo wiele na temat fabuły. Akcja ukazana w Borderlands 3 ma dziać się kilka lat po wydarzeniach znanych poprzedniej odsłony cyklu. Głównymi antagonistami produkcji są Troy and Tyreen Calypso znani jako Calypso Twins. Przynależą oni do Syren i stoją na czele gangu Children of the Vault.

Po raz pierwszy w historii cyklu opuścisz Pandorę i na pokładzie okrętu Sanctuary 3 ruszysz na podbój kolejnych planet wśród których znajduje się między innymi Promethea - Borderlands 3 - poradnik do gry

Po raz pierwszy w historii cyklu opuścisz Pandorę i na pokładzie okrętu Sanctuary 3 ruszysz na podbój kolejnych planet wśród których znajduje się między innymi Promethea.

Jak mogę wykorzystać Sanctuary 3?

Sanctuary 3 pełni w Borderlands 3 funkcję mobilnej bazy, która za pomocą specjalnego panelu pozwala ci na podróżowanie między planetami. Dodatkowo okręt ten wypełniony jest różnego rodzaju sklepami, w których możesz zakupić nowe modele broni.

Znajdziesz tutaj także depozyt umożliwiający przechowywanie wybranych elementów ekwipunku - Borderlands 3 - poradnik do gry

Znajdziesz tutaj także depozyt umożliwiający przechowywanie wybranych elementów ekwipunku. Na pokładzie trafisz także na Golden Chest. Jeśli posiadasz jeden z dedykowanych dla tej skrzyni kluczy to możesz ją otworzyć, by pozyskać legendarne wyposażenie.

Na pokładzie Sanctuary 3 znajdziesz także panel, który pozwala na modyfikację wyglądu twojej postaci - Borderlands 3 - poradnik do gry

Na pokładzie Sanctuary 3 znajdziesz także panel, który pozwala na modyfikację wyglądu twojej postaci.

Czy Borderlands 3 posiada język polski?

Nie. Borderlands 3 nie posiada polskiej lokalizacji.

Czy w Borderlands 3 mogę zagrać samemu?

Tak. W Borderlands 3 możesz grać samem lub w maksymalnie czteroosobowej kooperacji.

Borderlands 3 - So Happy Together Trailer

Czy Borderlands 3 kupię na Steamie?

Gra jest czasowym tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Borderlands 3 pojawi się więc na Steamie rok po swojej premierze.

Ile zajmie mi ukończenie Borderlands 3?

Według zapowiedzi twórców, główny wątek fabularny powinien wystarczyć na 30 godzin rozgrywki.

Czy w Borderlands 3 pojawią się postacie z poprzednich części?

Tak. Chociaż nie będą oni postaciami grywalnymi to pojawią się w grze. Do najważniejszych postaci, które znajdziesz w Borderlands 3 zaliczają się: Lilith, Claptrap, Brick oraz Tiny Tina.

Czy Borderlands 3 będzie posiadał opcję cross play?

Tak. Borderlands 3 będzie oferował wsparcie dla cross play, jednak nie będzie ona dostępna od premiery.

Borderlands 3 - zawartość edycji kolekcjonerskiej

Borderlands 3 poza standardową wersją otrzyma również wydanie kolekcjonerskie, które zaoferuje: pełną wersję gry, steelbooka, przepustkę sezonową, zestaw złotych skórek na uzbrojenie, dodatkową cyfrową zawartość, replikę skrzynki Diamond Plate Loot Chest, 10 figurek postaci, 5 litografii z obrazkami - Borderlands 3 - poradnik do gry

Borderlands 3 poza standardową wersją otrzyma również wydanie kolekcjonerskie, które zaoferuje: pełną wersję gry, steelbooka, przepustkę sezonową, zestaw złotych skórek na uzbrojenie, dodatkową cyfrową zawartość, replikę skrzynki Diamond Plate Loot Chest, 10 figurek postaci, 5 litografii z obrazkami bohaterów, 4 breloczki i płócienną mapę.

W przygotowaniu Borderlands 3 - poradnik do gry

Poradnik do gry Borderlands 3 jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Borderlands 3.

Borderlands 3 - screen - 2019-08-16 - 402000Borderlands 3 - screen - 2019-08-16 - 401999Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401155Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401154Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401153Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401152Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401151Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401150Borderlands 3 - screen - 2019-07-26 - 401149

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz