Borderlands 3: Jak korzystać z emotek?
Aktualizacja:
Ta strona poradnika do gry Borderlands 3 podpowiada jak korzystać z emotek (Emotes), czyli animacji pomocnych do komunikacji pomiędzy graczami z drużyny. Aktywacja emotek nie jest zbyt intuicyjna w grze.

W celu skorzystania z emotki musisz przytrzymać przycisk spauzowania gry - domyślnie jest to przycisk Options na padzie. Zniknie cały hud i wyświetli się rozwijane menu z emotkami - przykład takiego menu pokazuje obrazek.

Rozwijane menu pozwala załączać aktywne emotki. Przygotowano też osobne opcje do wskazywania celu do zaatakowania i wyzwania innego gracza na pojedynek (Duel).

Emotki ustawia się po skorzystaniu z maszyny QuickChange - przejdź do zakładki Emote. Pojawi się lista ze wszystkimi odblokowanymi emotkami.

Nowe emotki możesz kupować u Crazy Earla na pokładzie Sanktuarium - dla przypomnienia znajdziesz go obok ładowni statku kosmicznego. Z menu sklepu Crazy Earla wybierz kategorię Emote. Za nowe emotki trzeba niestety płacić eridium (walutą premium), a nie kredytami.
- Borderlands 3 - poradnik do gry
- Borderlands 3: Poradnik do gry
- Borderlands 3: FAQ
- Borderlands 3: Jak rozszyfrowywać eridiańskie pismo (Eridian Writing)?
- Borderlands 3: Jak korzystać z emotek?
- Borderlands 3: Jak korzystać z artefaktów?
- Borderlands 3: Jak dotrzeć do dziennika Typhon Log w Voracious Canopy?
- Borderlands 3: Jak odblokować moduły klasowe (Class Mods)?
- Borderlands 3: Jak dostać się do Typhon Dead Drop w Meridian Complex?
- Borderlands 3: Jak zdobywać eridium i na co je wydawać?
- Borderlands 3: Jak dotrzeć do pojazdu Sonic Cyclone?
- Borderlands 3: Jak zresetować umiejętności?
- Borderlands 3: Jak ukraść pojazd?
- Borderlands 3: Jak otworzyć zapadnię w queście Dump on Dumptruck?
- Borderlands 3: Czy broń COV można bezpowrotnie utracić?
- Borderlands 3: Jak odblokować korzystanie z pojazdów?
- Borderlands 3: Co to są Weapon Trinkets?
- Borderlands 3: Jak odebrać pocztę (mail)?
- Borderlands 3: Jak zwiększyć pojemność inwentarza?
- Borderlands 3: Dlaczego nie mogę zużywać tokenów?
- Borderlands 3: Jak dostać się do Sanktuarium?
- Borderlands 3: Jak podróżować na inne planety?
- Borderlands 3: Czy w grze jest szybka podróż?
- Borderlands 3: Dlaczego Zane nie może rzucać granatami?
- Borderlands 3: Nie mogę podnieść przedmiotu questowego?
- Borderlands 3: Jak niszczyć fioletowe kryształy?
- Borderlands 3: Rozwiązanie zagadki z dźwigniami w posiadłości Jakobsów
- Borderlands 3: Jakie zastosowanie ma Eridian Fabricator?
- Borderlands 3: FAQ
- Borderlands 3: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Ja mam problem z nickiem:( nwm jak zrobić by działał bo gdy wpisuję to nic:( pomoże ktoś?
e_rickson
Dziękuje za pomoc . Jeszcze ten sam problem występuje przy pobrania poradnika do gry Deep Rock Galactic oraz Moons of Madness
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, wszystko powinno już działać :)
Kiedy wreszcie poradnik zostanie skończony i będzie go można pobrać !!!???
Do wszystkich osób, którym może się słusznie wydawać, że na dzisiaj (tj. 14.09.19) poradnik jest bardzo skąpy - kopię gry do sporządzenia tej publikacji otrzymaliśmy od dystrybutora 1 dzień przed premierą gry. Nawet dla naszego najlepszego autora poradników jest zdecydowanie zbyt mało czasu, by stworzyć jakąś słuszną ilość treści ;)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
