Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Assassin's Creed Rebellion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka - jak walczyć w Assassin's Creed Rebellion? Assassin's Creed Rebellion poradnik, porady

Większość misji w grze Assassin's Creed Rebellion polega na eliminacji wybranego celu. Aby pozbyć się przeciwnika musisz albo zabić go po cichu, albo stanąć z nim twarzą w twarz. Na tej stronie poradnika podamy ci kilka informacji, które ułatwią ci pierwsze starcia w grze.

Skrytobójstwa

Aby dokonać skrytobójstwa musisz w swojej drużynie posiadać assasyna stworzonego do ataków z zaskoczenia - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Aby dokonać skrytobójstwa musisz w swojej drużynie posiadać assasyna stworzonego do ataków z zaskoczenia. Są oni oznaczeni niebieskim kolorem. Aby dokonać eliminacji po cichu musisz dostać się do pomieszczenia i użyć opcji zaznaczonej na screenie powyżej.

Szanse procentowe ukazane koło ikonki skrytobójstwa oznaczają prawdopodobieństwo dobrego wykonania aktywności - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Szanse procentowe ukazane koło ikonki skrytobójstwa oznaczają prawdopodobieństwo dobrego wykonania aktywności. Im mniej procent znajduje się koło ikonki tym większa szansa na wykrycie. Szanse te są zależne od poziomu przeciwnika.

Jeśli skrytobójstwo nie uda się przeciwnik zaatakuje cię bronią białą. Dodatkowo wykona on pierwszy cios co sprawia, że twoje szanse na zwycięstwo maleją.

Atak z zaskoczenia

Aby zaatakować przeciwnika z zaskoczenia musisz albo wykonać skrytobójstwo, albo specjalny atak - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Aby zaatakować przeciwnika z zaskoczenia musisz albo wykonać skrytobójstwo, albo specjalny atak. Specjalny atak zadziała tylko w momencie, gdy przeciwnik stoi do ciebie tyłem.

Ataki z zaskoczenia zapewniają ci bardzo dużą przewagę nad przeciwnikiem. Jeśli wykonasz silny atak jako pierwszy możesz pozbawić przeciwnika sporej ilości punktów zdrowia.

Walka bronią białą

Walka bronią białą jest bardzo ciężka w grze Assassins Creed Rebellion - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Walka bronią białą jest bardzo ciężka w grze Assassin's Creed Rebellion. Przeciwnicy potrafią zadawać po 2/3 ciosy w trakcie jednej tury, w ten sposób bardzo szybko potrafią pozbawić cię życia.

Aby wykonać atak bronią biała musisz zbliżyć się do przeciwnika i wybrać dobrą aktywność - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Aby wykonać atak bronią biała musisz zbliżyć się do przeciwnika i wybrać dobrą aktywność. Na screenie powyżej pokazaliśmy dwie przykładowe aktywności. Jeśli klikniesz w ikonę dwóch mieczy rozpoczniesz zwykła walkę. Jeśli jednak wybierzesz aktywność zaznaczoną kolorem rozpoczniesz jeden z ataków specjalnych. Zadają one znacznie więcej obrażeń dzięki czemu zapewniają ci przewagę nad przeciwnikiem.

Walkę bronią białą ułatwiają dobre bronie - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

Walkę bronią białą ułatwiają dobre bronie. Te będziesz mógł tworzyć samodzielnie w centrali. Na osobnej stronie poradnika znajdziesz dokładne informacje o tym jakie bronie możesz stworzyć oraz jak dokładnie to zrobić.

Unikalna umiejętność

W grze Assassins Creed Rebellion każda postać posiada unikalną umiejętność - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Rebellion każda postać posiada unikalną umiejętność. Cześć z nich pozwala zadawać większe obrażenia, chronić innych bohaterów albo zwiększać ich mobilność.

Aby użyć tej umiejętności musisz po prostu kliknąć ikonkę pojawiająca się nad bohaterem. Na osobnej stronie poradnika opiszemy dokładnie każdą unikalną umiejętność dostępną w grze.

Czy zaraz po wejściu do pomieszczenia ktoś może mnie zaatakować?

W grze Assassins Creed Rebellion nikt nie może cię zaatakować dopóki nie wykonasz pierwszego kroku - Walka - jak walczyć w Assassins Creed Rebellion? - Assassins Creed Rebellion - poradnik do gry

W grze Assassin's Creed Rebellion nikt nie może cię zaatakować dopóki nie wykonasz pierwszego kroku. Przeciwnicy zaatakują cię tylko w momencie, gdy sam wykonasz pierwszy krok i zaatakujesz inną postać bądź jeśli twój bohater źle wykona jakąś interakcję, np. spadnie z wysokości wprost pod nogi przeciwnika.