Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mikkos - Romanse w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Mikkos to mężczyzna wykonujący zawód dozorcy, którego można spotkać na wyspie Lemnos w grze Assassins Creed: Odyssey - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Mikkos to mężczyzna wykonujący zawód dozorcy, którego można spotkać na wyspie Lemnos w grze Assassin's Creed: Odyssey. Na stronie znajdziesz kompletne informacje gdzie znaleźć Mikkosa oraz jakie kroki wykonać żeby przespać się z Mikkosem.

Krok 1 - Pierwsze spotkanie z Mikkosem

1 - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Na potrzeby spotkania się z Mikkosem musisz dotrzeć na pokazaną na obrazku 1 wyspę Lemnos - znajduje się ona w północno-wschodniej części mapy świata i sąsiaduje m - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Na potrzeby spotkania się z Mikkosem musisz dotrzeć na pokazaną na obrazku 1 wyspę Lemnos - znajduje się ona w północno-wschodniej części mapy świata i sąsiaduje m.in. z wyspami Abantis Islands. Po dotarciu na miejsce odszukaj znacznik pobocznego questu Tough Love (obrazek 2).

Quest Tough Love dotyczy chorego Neleusa, który jest krewnym kapitana Barnabasa - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Quest Tough Love dotyczy chorego Neleusa, który jest krewnym kapitana Barnabasa. Po spotkaniu się ze zleceniodawcą questu musisz dotrzeć do domu Mikkosa (Mikoss's House). W nowej rozmowie po raz pierwszy weźmie udział Mikkos.

W trakcie rozmowy z Barnabasem koniecznie wybierz zaznaczoną na obrazku drugą opcję dialogową, tzn. zasugeruj mu łagodniejsze podejście do sprawy. Zagwarantuje to, że Mikkos nie zginie w dalszej części powiązanej z nim linii fabularnej.

Podczas pierwszej rozmowy z Mikkosem możesz wybrać opcję dialogową oznaczoną ikoną serca - pokazuje ją dołączony obrazek - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Podczas pierwszej rozmowy z Mikkosem możesz wybrać opcję dialogową oznaczoną ikoną serca - pokazuje ją dołączony obrazek.

Krok 2 - Wykonanie questów powiązanych ze znalezieniem lekarstwa dla Neleusa

Musisz teraz zająć się zaliczeniem kilku nowych pobocznych questów, które pojawiły się w dzienniku głównego bohatera - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Musisz teraz zająć się zaliczeniem kilku nowych pobocznych questów, które pojawiły się w dzienniku głównego bohatera. Wykonuje się je na sąsiedniej wyspie Thasos.

  1. Doctor's Pet - Musisz odwiedzić kamieniołom, uwolnić więzionego doktora, a następnie rozprawić się ze wskazanymi przez niego osobami.
  2. School of Hard Knocks - Musisz spotkać się z Euthymosem prowadzącym szkołę i pokonać go w honorowym pojedynku żeby wydobyć potrzebne informacje.
  3. Indulging Just a Little - Musisz odwiedzić winnicę, porozmawiać z Aietesem, zbadać willę Karposa i następnie uwolnić przetrzymywanych atletów.
  4. Retribution - Musisz spotkać się z doktorem w kamieniołomie, odebrać lekarstwo od umierającego mężczyzny i odwiedzić wrogi fort z zamiarem zabicia generała-kultysty.

Quest Indulging Just a Little jest najważniejszym pod kątem opisywanego romansu, albowiem w willi Karposa spotkasz pijanego Mikkosa. Porozmawianie z Mikkosem nie jest obowiązkowe na potrzeby zaliczenia wspomnianego questu, tak więc można to przegapić. Mikkos oznaczony jest ikoną lupy i pokazuje go powyższy obrazek.

2 - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
W trakcie spotkania z Mikkosem możesz wybierać różne opcje dialogowe oznaczone ikonami serca - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

W trakcie spotkania z Mikkosem możesz wybierać różne opcje dialogowe oznaczone ikonami serca. W zależności od podjętej decyzji prześpisz się z samym Mikkosem, z Mikkosem i drugim mężczyzną, z Mikkosem i kobietą lub z Mikkosem, drugim mężczyzną i kobietą.

Krok 3 - Finałowe spotkanie z Mikkosem

Po zamordowaniu generała i opuszczeniu fortu w ramach zadania Retribution załączy się scenka z nowego spotkania - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po zamordowaniu generała i opuszczeniu fortu w ramach zadania Retribution załączy się scenka z nowego spotkania. Mikkos i Neleus nie zginęli tylko jeśli w trakcie wcześniejszej rozmowy z Barnabasem zasugerowałeś mu łagodne potraktowanie Neleusa. Dowiesz się wtedy, że zostali oni uratowani przez członków załogi Adrestii.

3 - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Podczas ostatniej rozmowy z Mikkosem możesz wybrać nową opcję dialogową z ikoną serca - Mikkos - Romanse w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Podczas ostatniej rozmowy z Mikkosem możesz wybrać nową opcję dialogową z ikoną serca. Bohater pocałuje Mikkosa i się z nim prześpi. W nagrodę za ukończenie wszystkich questów związanych z Mikkosem i Neleusem oprócz xp i złota zdobędziesz także unikalny sztylet Barnabasa (Barnabas's Dagger).