Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Poniższa strona skupia się opisaniu wszystkich ważnych wyborów w piątym rozdziale gry Assassin's Creed Odyssey. Tym razem czekają na ciebie wybory moralne w Keos, Koryncji i w Argolidzie.

Jednym z pierwszych wyborów jest tak naprawdę decyzja, w jakiej kolejności rozpoczniesz wykonywanie zadań i który region rozpoczniesz zwiedzać jako pierwszy. Za to ważne decyzje czekają cię w zadaniach takich jak:

Wyspa nieszczęść - Keos

Gdy dotrzesz do przywódczyni piratów, zmuszony będziesz zapłacić określoną liczbę drachm - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Gdy dotrzesz do przywódczyni piratów, zmuszony będziesz zapłacić określoną liczbę drachm. Domyślnie musisz oddać 15 000. Jeśli wcześniej zaatakowałeś piratów, lub skłamałeś w czasie rozmowy, stawka wzrośnie do 17 000 drachm.

Pomóc dziewczynie - Koryncja

Przed rozmową z klientem spotkasz Phoibe - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Przed rozmową z klientem spotkasz Phoibe. Dziewczynka podsłuchała rozmowę - informację od niej możesz wykorzystać w nadchodzącym dialogu.

Poprawne odpowiedzi to:

  1. Stwierdzenie, że klient wybiera się na farmę świń,
  2. W drugiej opcji dialogwej wybierz pierwszą odpowiedź (Getting a deed to some land),
  3. A następnie wybierz opcję z Deinomenes-em.

Jeśli odpowiesz poprawnie, uda ci się rozwiązać konflikt, bez walki. Jeśli natomiast się pomylisz, zjawi się kilku strażników i będziesz musiał zabić wszystkich zgromadzonych.

Za tą łodzią - Koryncja

Gdy uratujesz kobietę na łodzi, możesz się zgodzić, by zamiast zabierać ją do Koryncji, pomóc jej dostać się Mykonaos - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Gdy uratujesz kobietę na łodzi, możesz się zgodzić, by zamiast zabierać ją do Koryncji, pomóc jej dostać się Mykonaos. Dzięki temu odblokujesz poboczne zadanie - kobieta na pewien czas dołączy do załogi i spokojnie poczeka, aż dobijesz do brzegu celu jej podróży.

Port bezprawia - Koryncja

Jeśli zdecydujesz się podążyć za planem Brasidasa, otrzymasz inny przebieg wydarzeń, inną lokację i inny sposób realizacji zadania. Co więcej, twoja decyzja będzie miała znaczenie w 8 rozdziale gry - Brasidas będzie bardziej przyjazny/obojętny w relacjach z tobą.

I po Kramarzu - Koryncja

To dość istotny wybór - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

To dość istotny wybór. Jeśli zdecydujesz się zabić Kramarza w teatrze, utracisz możliwość przekonania Lagosa (w 7 rozdziale gry), by ten odszedł z Kultu Kosmosa. Co więcej, ta decyzja negatywnie odbije się na relacjach z Brasidasem i przełoży się na kontakt z nim w 8 rozdziale gry.

Doktor zaprasza do siebie - Argolida

Jeśli poczekasz na Dymasa - pacjent Hippokratesa umrze - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Jeśli poczekasz na Dymasa - pacjent Hippokratesa umrze. Jeśli zmusisz go do pójścia z tobą - pacjent Dymasa umrze. Najlepszą opcją jest przekupić mężczyznę - obaj pacjenci wtedy przeżyją.

Kapłani Eskulapa - Argolida

Jeśli wykonasz zadanie Kapłani Eskulapa przed przystąpieniem do misji Doktor zaprasza do siebie, odblokujesz dostęp do nowej misji pobocznej, podczas której będziesz próbował zdobyć informacje m.in. o Chrysis.

Wykute w kamieniu

Gdy pojawi się Pleistos, musisz skłamać i powiedzieć, że szukałeś łaźni - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Gdy pojawi się Pleistos, musisz skłamać i powiedzieć, że szukałeś łaźni. Jeśli tego nie zrobisz - podczas spotkania z kapłanem przy drzewie oliwnym, padniesz ofiarą zasadzki, a sam kapłan zostanie zamordowany.

Z popiołu w popiół

Gdy postanowisz uratować dziecko, Chrysis zbiegnie - jednak odblokujesz dodatkową misję poboczną - Ważne wybory w rozdziale 5 gry Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Gdy postanowisz uratować dziecko, Chrysis zbiegnie - jednak odblokujesz dodatkową misję poboczną. Czcicielkę możesz dopaść później - jeśli jednak ci się spieszy, porzuć dziecko na śmierć i zabij kobietę, co pozwoli ci zaoszczędzić trochę czasu na poszukiwania kobiety.