Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niespodzianka! - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Niespodzianka! (Surprise!) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to przyznawane jest za wykonanie w sumie pięciu likwidacji orlim szponem (Eagle Talon).

Uwaga - Możesz przegapić to trofeum w trakcie przechodzenia gry. Wymusza ono eliminowanie przeciwników w specyficzny sposób. Po ukończeniu gry w odwiedzonych już wcześniej lokacjach nie pojawiają się nowi wrogowie!

1 - Niespodzianka! - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Orli szpon (Eagles Talon) to umiejętność, która nie jest dostępna od samego początku gry - Niespodzianka! - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Orli szpon (Eagle's Talon) to umiejętność, która nie jest dostępna od samego początku gry. Musisz dostatecznie awansować w głównym wątku fabularnym, a konkretnie zająć się zbadaniem świątyni w Kuwak Yaku, w której do odnalezienia jest ogromny mural.

Niedługo po zbadania sali z muralem Lara dotrze do pokazanej na obrazku 1 kapliczki (jest to misja Path of the Dead). Dzięki zbadaniu jej odblokowana zostanie wspomniana umiejętność.

2 - Niespodzianka! - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Od tego momentu możesz używać umiejętności Orli szpon do wieszania przeciwników na drzewach - Niespodzianka! - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Od tego momentu możesz używać umiejętności Orli szpon do wieszania przeciwników na drzewach. Gra pozwoli ci przetestować tę umiejętność niedługo po jej odblokowaniu. Lara znajdzie się na jeden z gałęzi pokazanego na obrazku 1 drzewa. Wystarczy wtedy zaczekać aż jeden z przeciwników zbliży się do drzewa i przytrzymać przycisk wykończenia. Najemnik zostanie powieszony na drzewie i od razu zginie (obrazek 2).

Staraj się w każdej kolejnej walce rozglądać za drzewami, na które można się wspinać i przeprowadzać tego typu ataki. Kolejne podobne zabójstwa możesz wykonać choćby w jednej z następnych lokacji gry gdzie znajduje się zarośnięty wrak samolotu. Wyeliminuj w ten sposób pięciu różnych wrogów.