Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dobry samarytanin - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Dobry samarytanin (Good Samaritan) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za ukończenie ośmiu misji pobocznych.

Zaliczaniem misji pobocznych możesz zajmować się w wybranych lokacjach gry - Dobry samarytanin - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Zaliczaniem misji pobocznych możesz zajmować się w wybranych lokacjach gry. Ich dostępność możesz sprawdzić zerkając na lewy górny narożnik ekranu w oknie z mapą - w przykładowej lokacji Kuwak Yaku z powyższego obrazka możliwe jest zaliczenie jednej misji pobocznej.

Nie wszystkie misje poboczne są dostępne od razu - Dobry samarytanin - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Nie wszystkie misje poboczne są dostępne od razu. Konieczne może okazać się dostatecznie awansowanie w głównym wątku fabularnym lub odnalezienie zleceniodawcy questu (na własną rękę lub dzięki przepytaniu okolicznych postaci niezależnych).

Nad każdym zleceniodawcą pobocznej misji znajduje się taka sama ikona jak na mapie lokacji (przykład na obrazku). Na potrzeby trofeum musisz ukończyć 8 dowolnych misji. W grze jest ich więcej (w samym Ukrytym Mieście aż 10). Zajrzyj do rozdziału Misje poboczne w naszym poradniku - są tam informacje o zleceniodawcach misji oraz opisy przejścia pobocznych questów.