Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale przeczytasz spis mieszkańców zamieszkujących Whitechapel i zapoznasz się z opisem wszystkich wskazówek dla nich. Whitechapel to dość wymarła dzielnica, w grze Vampyr - filarem społeczeństwa jest Dorothy Crane, oddana pracy pielęgniarka.

Uwaga! Wciąż kolekcjonujemy wskazówki o mieszkańcach Londynu. Uzupełnimy je, wraz z postępami prac nad poradnikiem. Możesz nam pomóc - jeśli znajdziesz treść wskazówki, napisz ją w komentarzach poniżej, a na pewno zostanie ona dopisana do poradnika.

Clayton Darby

Clayton Darby to dziennikarz, który bada niewyjaśnione sprawy w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Clayton Darby to dziennikarz, który bada niewyjaśnione sprawy w Whitechapel. Znaleźć go można blisko kościoła. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Clayton chciałby, żeby gazety pisały prawdę o sytuacji w Whitechapel. Pomów z mężczyzną o sytuacji w dzielnicy.

Wskazówka #2

Clayton i Cristina Popa bardzo się sobie podobają. Po podsłuchaniu rozmowy Claytona z Cristiną porozmawiaj z dziennikarzem o relacji z prostytutką, a dowiesz się, że kobieta zgubiła swoją cenną chustę i Darby chciałby to wykorzystać do pojednania. Gra uruchomi nowe śledztwo o nazwie Umiłowana pamiątka, które polega na znalezieniu szala. Kiedy go zdobędziesz, koniecznie oddaj szal Darby'emu. Wskazówka odblokuje się automatycznie podczas rozmowy z dziennikarzem.

Wskazówka #3

Clayton przespał się z Cristiną Popą zamiast przeprowadzi z nią wywiad. Podsłuchaj rozmowy Cristiny i Claytona, a następnie zapytaj go jak poznał Cristinę.

Cristina Popa

Cristina Popa jest prostytutką pracującą w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Cristina Popa jest prostytutką pracującą w Whitechapel. Znaleźć ją można dość blisko kościoła. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Nikt nie chce zatrudnić Cristiny, ponieważ jest imigrantką. Pomów z Cristiną o jej pracy.

Wskazówka #2

Cristina i Clayton Darby podobają się sobie. Po podsłuchaniu rozmowy Claytona z Cristiną porozmawiaj z dziennikarzem o relacji z prostytutką, a dowiesz się, że kobieta zgubiła swoją cenną chustę i Darby chciałby to wykorzystać do pojednania. Gra uruchomi nowe śledztwo o nazwie Umiłowana pamiątka, które polega na znalezieniu szala. Kiedy go zdobędziesz, koniecznie oddaj szal Darby'emu. Wskazówka ta odblokuje się automatycznie podczas rozmowy z dziennikarzem.

Wskazówka #3

Clayton Darby podejrzewa, że to Cristina ukradła mu portfel. Musisz podsłuchać rozmowę Cristiny i Claytona.

Wskazówka #4

Cristina oszczędzała pieniądze na podróż brata do Londynu. Zapytaj kobietę o kradzież portfela i powiedz jej, że może Clayton jest inny.

Joe Peterson

Joe Petterson to wyłudzacz pieniędzy, mieszkający w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Joe Petterson to wyłudzacz pieniędzy, mieszkający w Whitechapel. Znaleźć go można w centrum dzielnicy, blisko innych kluczowych osób. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Joe wyłudzeniami sprawił, że Barrett Lewis znalazł się w złej sytuacji finansowej. Porozmawiaj z Barrettem Lewis o jego interesach.

Wskazówka #2

Barrett i Joe Peterson byli niegdyś dobrymi przyjaciółmi. Zdobądź wskazówkę #1 u Barreta Lewisa, porozmawiaj o wyłudzeniach z Joe i powiedz mu, że mógł odmówić i wybrać inną pracę.

Wskazówka #3

Ze względu na reputację kryminalisty Joe nie może znaleźć pracy. Idź do domu Petersona - w skrzyni na górze znajdziesz list.

Wskazówka #4

Ma złożoną relację z synem, Harrym. Musisz podejrzeć przez okno scenkę, w której Joe kłóci się z Harrym.

Harry Peterson

Harry Peterson to syn Joe Petersona - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Harry Peterson to syn Joe Petersona. Przesiaduje on w domu, który znajduje się blisko jego ojca. Chłopak cierpi na depresję - jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Harry jest w słabej kondycji i często choruje. Pomów z chłopakiem w jego domu i zapytaj jak się czuje. Aby wejść do domu, musisz wcześniej porozmawiać z jego ojcem, Joe Petersonem.

Wskazówka #2

Harry od początku nie chciał mieszkać w Whitechapel. Zapytaj chłopaka o jego odczuciach związanych z Whitechapel.

Wskazówka #3

Harry ma złożoną relację z synem, Harrym. Musisz podejrzeć przez okno scenkę, w której Joe kłóci się z Harrym.

Barrett Lewis

Barrett Lewis to handlarz, mieszkający w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Barrett Lewis to handlarz, mieszkający w Whitechapel. Znaleźć go można w centrum miasta, niedaleko Dariusa Petrescu. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Ze względu na wyłudzenia uskuteczniane przez Joego Barrett znajduje się w złej sytuacji finansowej. Pomów z Barrettem Lewisem o jego interesach.

Wskazówka #2

Barrett i Joe Peterson byli niegdyś dobrymi przyjaciółmi. Zdobądź wskazówkę #2 u Joe Petersona.

Wskazówka #3

Barret miał romans z żoną Joego Petersona. Odszukaj list w skrzynce, w zadaniu "Drobiazgi i nie tylko".

Ojciec Tobias Whitaker

Ojciec Tobias Whitaker to radykalny duchowy, który głosi skrajne poglądy w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Ojciec Tobias Whitaker to radykalny duchowy, który głosi skrajne poglądy w Whitechapel. Znaleźć go można przed kościołem. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Tobias chce ogniem walczyć z epidemią. Pomów z mężczyzną o epidemii.

Wskazówka #2

Tobias jest zdania, że pastor kościoła Św. Marii głosi fałszywą wiarę. Pomów z mężczyzną o kościele Św. Marii.

Wskazówka #3

Tobias może prowadzić swoją krucjatę, dzięki grabarskiej działalności swojego ucznia. Znajdź list przy Samuelu, podczas zadania "Krucjata".

Wskazówka #4

Tobias zabił już kilku chorych podczas krucjaty, której celem jest oczyszczenie miasta. Dowiesz się o tym, kończąc zadanie "Krucjata".

Hsiao Shun

Hsiao Shun to wdowa, którą możesz uratować podczas zadania Wdowa w opałach, gdy jest atakowana przez skale na cmentarzu - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Hsiao Shun to wdowa, którą możesz uratować podczas zadania "Wdowa w opałach", gdy jest atakowana przez skale na cmentarzu. Jej poziom oczarowania wynosi 3.

Wskazówka #1

Hsiao Shun nie potrafi odejść od grobu swojego męża. Po uratowaniu kobiety, pomów z nią.

Wskazówka #2

Mąż Hsiao Shun zmarł w wyniku choroby. Zapytaj ją o przyczynę śmierci męża.

Wskazówka #3

Hsiao Shun obwinia się o to, że nie zauważyła choroby męża. Pomów z kobietą o chorobie męża.

Wskazówka #4

Hsiao Shun Ma nadzieję, że znajdzie miejsce, w którym będzie robić coś pożytecznego. Pomów z kobietą, powiedz jej, że nie jest martwa, by przebywać na cmentarzu i że gorzej jest przeżywać rozpacz w samotności. Powiedz jej też, że czujesz się winny śmierci Mary. Dzięki temu, przekonasz kobietę, żeby wróciła do Whitechapel. Możesz tam zapytać ją o jej samopoczucie - podkreśl, że jej postawa jest słuszna i mądrze postępuje. Uda ci się zdobyć finalna wskazówkę.

Loretta Swanborough

Loretta Swandborough elegancko ubrana kobieta, która spaceruje po ulicach Whitechapel i sprzedaje cudowny lek - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Loretta Swandborough elegancko ubrana kobieta, która spaceruje po ulicach Whitechapel i sprzedaje cudowny lek. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Cudowny lek Swanbrough to zwykły szwindel. Porozmawiaj z Masonem Swanboroughem i zapytaj, czy ktoś się nim opiekuje i co robi jego siostra.

Wskazówka #2

Loretta wciąż obwinia się o wypadek Masona Swanborougha. Przeczytaj list w mieszkaniu Masona.

Wskazówka #3

Loretta wierzy, że zapewniła Masonowi Swanboroughowi cel w życiu, kiedy skłonią go do stworzenia cudownego eliksiru. Pomów z kobietą o Masonie.

Mason Swanborough

Mason Swandborough to niewidomy mężczyzna, który mieszka z dala od Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Mason Swandborough to niewidomy mężczyzna, który mieszka z dala od Whitechapel. Znajdziesz go w małej dzielnicy, tuż obok przejścia do cmenatrza - meiszka na pierwszym piętrze. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Cudowny lek Swanbrough to zwykły szwindel. Porozmawiaj z Masonem Swanboroughem i zapytaj, czy ktoś się nim opiekuje i co robi jego siostra.

Wskazówka #2

 

Wskazówka #3

 

Dorothy Crane

Dorothy Crane to pielęgniarka, która z całych sił próbuje pomóc Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dorothy Crane to pielęgniarka, która z całych sił próbuje pomóc Whitechapel. Kobieta pracuje samotnie, w chatce z pacjentami. Aby do niej dotrzeć, musisz wcześniej być przepuszczony przez Dawida Petrescu. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

W swojej ojczyźnie Dorothy potajemnie działała w ruchu oporu. Pomów z Ojcem Tobiasem o przeszłości Dorothy.

Wskazówka #2

Dorothy ma siostrę w Rumunii. Odnajdź list w skrzyni, na dole lecznicy Dorothy.

Wskazówka #3

Dorothy rozdaje darmowe lekarstwa. Należy porozmawiać z Barrettem Lewisem, zapytać o Dorothy i powiedzieć, że to bardzo dobra pielęgniarka.

Benjamin Palmer

Benjamin Palmer to weteran wojenny, który ma problem z alkoholem - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Benjamin Palmer to weteran wojenny, który ma problem z alkoholem. Mieszka na obrzeżach miasta, wraz ze swoim synem. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Benjamin jest weteranem wojennym. Pomów z Albertem Palmerem po strzelaninie i powiedz mu, że jego czyny były tchórzliwe i nie do usprawiedliwienia.

Wskazówka #2

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Porozmawiaj z mężczyzną o wojnie - odpowiedź weź się w garść (get a grip), jest błędna.

Wskazówka #3

Benjamin nie zgadza się, żeby jego syn dołączył do Mokrych Kaloszy. Zdobądź wskazówki o Albercie i zapytaj Benjamina co myśli o chęci dołączenia syna do gangu.

Albert Palmer

Albert Palmer to syn Benjamina, który czuje się niespełniony żyjąc w Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Albert Palmer to syn Benjamina, który czuje się niespełniony żyjąc w Whitechapel. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Po dołączeniu do Mokrych Kaloszy Albert miał się spotkać z przywódcami szajki. Porozmawiaj z chłopakiem o jego przeszłości.

Wskazówka #2

Albert ukradł ojcu lekarstwa. Idź do chłopaka, włącz tryb widzenia wampira i czekaj - co jakiś czas chłopak idzie za metalową bramę. Musisz wejść na budynek obok, zeskoczyć na drugą stronę i podejrzeć, jak Albert kradnie lekarstwa.

Wskazówka #3

Albert zamierza udowodnić Mokrym Kaloszom, że nadaje się na członka szajki. Porozmawiaj z chłopakiem o kradzieży i powiedz, że jego ojciec może być niebezpieczny.

Cadogan Bates

Cadogan Bates, to uwięziony mężczyzna, którego możesz uratować podczas misji Odwet - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Cadogan Bates, to uwięziony mężczyzna, którego możesz uratować podczas misji "Odwet". Jego poziom okultyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Cadogan został zaatakowany przez żadnych zemsty skali, którzy w przeszłości byli wyzyskiwanymi przed niego lokatorami. Znajdź list przy zwłokach, na górze budynku, w którym uratowałeś Cadogana.

Wskazówka #2

Cadogan zarabia na życie wynajmując obskurne mieszkania imigrantom w Whitechapel. Zapytaj mężczyznę o jego pracę, gdy wróci do miasta.

Wskazówka #3

Cadogan jest zadowolony z lazaretu Dorothy Crane, jako, że siostra dba o dobre zdrowie jego lokatorów. Zdobądź wskazówkę #1 i pomów o niej z mężczyzną.

Richard Nithercott

Richard Nithercott to zagadkowy mężczyzną, poeta, który przesiaduje dużo czasu na lokalnym cmentarzu - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Richard Nithercott to zagadkowy mężczyzną, poeta, który przesiaduje dużo czasu na lokalnym cmentarzu. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Richard uważa Kamelię za swoją muzę oraz "niewyjaśnioną zagadkę". Pomów z mężczyzną o jego inspiracji.

Wskazówka #2

Richard nigdy nie osiągnął sukcesu jako poeta. Podnieś i przeczytaj list w koszu na śmieci, blisko bramy prowadzącej na cmentarz w Whitechapel.

Wskazówka #3

Richard źle się czuje z tym, że musi polegać na wsparciu finansowym rodziców. Pomów z mężczyzną o jego niepowodzeniach jako poeta.

Darius Petrescu

Darius Petrescu to prawa ręka Dorothy Crane - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Darius Petrescu to prawa ręka Dorothy Crane. Mieszka w Whitechapel, blisko centrum miasta i handlarzy. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Darius jest prawą ręką Dorothy Crane. Do wskazówki dotrzesz w trakcie wykonywania wątku głównego, po podsłuchaniu rozmowy Dariusa i Dorothy.

Wskazówka #2

Darius był w Rumunii działaczem politycznym. Porozmawiaj z Richardem Nithercottem o Dariusu.

Wskazówka #3

Darius nie chce widzieć swoich dzieci - boi się, że byłby dla nich ciężarem. Odnajdź list Dariusa w skrzynce pocztowej.

Kamelia

Kamelia jest niemową, która zamieszkuje Whitechapel - Mieszkańcy i wskazówki w Whitechapel w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Kamelia jest niemową, która zamieszkuje Whitechapel. Spaceruje ona po ulicy, niedaleko kościoła i cmentarza. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Kamelia jest muzą Richarda Nithercotta, który uważa ją za "niewyjaśnioną zagadkę". Porozmawiaj z Richardem i zapytaj go o inspirację.

Wskazówka #2

Kamelia po kryjomu rozdaje talony za zabiegi medyczne w lazarecie Dorothy Crane. Podejdź do kwiatów, które są blisko Kamelii i przeszukaj je.