Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wszystkie zakończenia w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

W grze Vampyr znajdziesz cztery różne zakończenia. Wszystko zależy od tego, jak wiele osób Jonathan pochłonął w czasie rozgrywki. Na poniższej stronie naszego poradnika znajdziesz spis zakończeń, wraz z ich opisem.

Zakończenie #1 - Jonathan i Elisabeth zwiedzają świat

Jest to najlepsze zakończenie w grze - Wszystkie zakończenia w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Jest to najlepsze zakończenie w grze. Po rozmowie z Williamem Marhallem, Jonathan przekonuje Elisabeth, że wspólnie mogą przezwyciężyć klątwę wampiryzmu. Dwoje zakochanych wyrusza w świat, podróżując i próbując wynaleźć lekarstwo.

Aby zdobyć to zakończenie, nie możesz ani razu w czasie gry wyssać krew z innych mieszkańców. Możesz natomiast zabić ich, gdy pod wpływem twoich decyzji np. przemienią się w nieumarłych. Dotarliśmy do tego zakończenia:

  1. Oczarowując Dorothy Crane,
  2. Oddając krew Seanowi Hamptonowi,
  3. Pozwalając umrzeć Aloysiusowi Dawson (oczarowując go),
  4. Oszczędzając McCulluma,
  5. Pozwalając umrzeć Edgarowi Swanesa,
  6. Nie wypijając krwi z żadnego innego mieszkańca (gra nie podlicza wyssanie krwi w walce, tylko podczas hipnozy).

Zakończenie #2 - Jonathan i Elisabeth zostają w zamku

To dobre zakończenie, w którym Elisabeth i Jonathan postanawiają zostać w zamku - Wszystkie zakończenia w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

To dobre zakończenie, w którym Elisabeth i Jonathan postanawiają zostać w zamku. W przeciwieństwie do poprzedniego zakończenia, dwoje zakochany postanawia żyć z dala od cywilizacji. Skupiają swoją uwagę na odnalezieniu leku, który pozwoli wyleczyć Elisabeth z jej skazy krwi.

Aby zdobyć to zakończenie, musisz ukończyć grę, zabijając tylko kilku mieszkańców. Nie możesz również pozwolić na upadek żadnej z dzielnic. Ot, happy ending z pewnym gorzkim posmakiem.

Zakończenie #3 - Elisabeth ginie, Jonathan pełen żalu

To pierwsze ze złych zakończeń - Wszystkie zakończenia w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

To pierwsze ze złych zakończeń. Jonathan nieskutecznie próbuje uratować Elisabeth. Kobieta w ostatnim momencie odpycha go i rzuca się w płomień. Pogrążony w smutku mężczyzna, rzuca się w wir zabójstw i melancholii.

To zakończenie czeka na gracza, który wyssał sporo krwi, zabił wielu mieszkańców i poświęcił przynajmniej jedną dzielnicę. W czasie swojej rozgrywki, musisz balansować, między dobrymi wyborami (oszczędzeniem McCulluma), a ssaniem krwi innych.

Zakończenie #4 - Elisabeth ginie, Jonathan zimnym zabójcą

To najbardziej mroczne zakończenie gry - Wszystkie zakończenia w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

To najbardziej mroczne zakończenie gry. Jonathan w dialogu z Elisabeth zgadza się na jej śmierć, nie próbując ją uratować. Później, mężczyzna wyrusza na morderczy szał zabijania, siejąc zniszczenie na swojej drodze.

Aby zdobyć takie zakończenie, musisz zabijać przy każdej okazji i uśmiercić wszystkie dzielnice. Przy każdej okazji postępuj nieetycznie, wypijając krew innych, czy zamieniając McCulluma w wampira.