Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Council - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
The Council - poradnik do gry

The Council - poradnik do gry

Wszystkie tajemnice i sekrety. Poradnik i solucja do The Council odkryje wszystkie sekrety, pomoże Ci odblokować wszystkie umiejętności i poznać każdy wybór i konsekwencje. Przetłumaczyliśmy również dialogi na język polski. Solucja The Council pomoże poznać grę na 100%.

Niniejszy poradnik to kompletny opis przejścia gry The Council - odkryjesz tu wszystkie dialogi, sekrety i zagadki. Poza tym solucja zawiera rozdział dotyczący podstaw rozgrywki, gdzie znajdziesz mnóstwo porad ułatwiających zabawę. Nasze porady poruszają takie tematy jak rozwój bohatera, umiejętności i perki do odblokowania, a także opis przejścia. Gra jest w języku angielskim, ale dla Waszej wygody przetłumaczyliśmy dialogi na język polski.

The Council: Porady na start

Porady na start to The Council omawiają szczegółowo rozwój postaci, umiejętności i perki możliwe do odblokowania. Nie zapomnieliśmy o sterowaniu - szczególnie pomocnym, jesli zastanawiasz się, jak używać przedmiotów w czasie dialogów. Omówiliśmy również drzewka umiejętności i klasy postaci - dyplomaty, detektywa i okultysty (Diplomat, Occultist, Detective).

  1. Porady na start - kilka uniwersalnych porad.
  2. Drzewka umiejętności - jakie umiejętności zawiera dane drzewko?
  3. Jakie drzewko umiejętność wybrać - dyplomata, detektyw czy może okultysta? Które umiejętności są najbardziej przydatne?
  4. Wymagania sprzętowe - czy The Council mi pójdzie?
  5. Sterowanie - jak poruszać się postacią?

The Council: Epizod 1 - Solucja

Szczegółowy opis przejścia poprowadzi cię przez wszystkie rozmowy i zagadki w pierwszym epizodzie. Pierwszy epizod The Council nazywa się The Mad Ones. Nasza solucja zawiera wszystkie postaci, pomaga odkryć sekrety i poznać konsekwencje wszystkich wyborów.

  1. Prolog The Mad Ones
  2. Rozdział 1 - Off the coast of England
  3. Rozdział 2 - Night stroll
  4. Rozdział 3 - Wines and cannons
  5. Rozdział 4 - Gorgon

O The Council

The Council to gra przygodowa, której akcja rozgrywa się pod koniec osiemnastego wieku. Wcielamy się w członka tajemniczego stowarzyszenia, a nasza przygoda jest wypełniona rozmaitymi zagadkami i sekretami. Oprócz tego spotkamy wiele ciekawych postaci - Napoleona Bonaparte czy George'a Waszyngtona. Główny aspekt rozgrywki opiera się na rozmowach oraz rozwiązywaniu tajemnic, ale w grze pojawiają się również elementy rozwoju bohatera.

Radosław "Wacha" Wasik (www.gry-online.pl)

Informacje o The Council - poradnik do gry

Autor : Radosław Wasik

Ostatnia aktualizacja : 13 marca 2018

Poradnik zawiera : strony: 17, ilustracje: 64 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Council - poradnik do gry