Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Council - poradnik do gry

The Council - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak rozwiązać zagadkę z posągami w The Council? The Council poradnik, solucja

Zagadka z posągami pojawia się w czwartym rozdziale epizodu pierwszego. Jest ona związana z wiadomością od matki, gdzie wspomniano o Meduzie. Twoim zadaniem jest ustawienie posągów w odpowiedniej sekwencji.

Na przedstawionej półce znajduje się książka ułatwiająca rozwiązanie zagadki, ale niniejszy poradnik w dokładny sposób opisuje sposób ułożenia posągów - Jak rozwiązać zagadkę z posągami w The Council? - The Council - poradnik do gry

Na przedstawionej półce znajduje się książka ułatwiająca rozwiązanie zagadki, ale niniejszy poradnik w dokładny sposób opisuje sposób ułożenia posągów.

Przestawianie pozycji posągów odbywa się w bardzo łatwy sposób - Jak rozwiązać zagadkę z posągami w The Council? - The Council - poradnik do gry

Przestawianie pozycji posągów odbywa się w bardzo łatwy sposób. Podejdź do wybranego posągu, wybierz opcje Rotate the statuette, a następnie pożądaną pozycje.

W pokoju znajdziesz cztery posągi: Meduzę, żołnierza z tarczą, żołnierza z mieczem oraz żołnierza z latarnią. Następująca kombinacja otworzy ukryte przejście i popchnie fabułę do przodu:

  1. Przy posągu Meduzy wybierz opcję Toward the hero holding the Shield.
  2. Przy posągu żołnierza z tarczą wybierz opcję Toward the hero holding the Sword.
  3. Przy posągu żołnierza z mieczem wybierz opcję Toward the Medusa.
  4. Przy posągu żołnierza z latarnią wybierz opcję Toward the hero holding the Shield.

Po powyższym ustawieniu automatycznie uruchomi się krótki przerywnik filmowy.