Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mashinky - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Mashinky - poradnik do gry

Mashinky - poradnik do gry

Zbuduj swoje lepsze PKP. Poradnik do Mashinky nauczą Cie budować tory i stacje - dowiesz się też, jakie lokomotywy kupić, poznasz porady na start i zasady budowy semaforów. Dowiesz się też sporo o ekonomii Mashinky i poznasz wszystkie ulepszenia stacji.

Poradnik do gry Mashinky to zbiór porad oraz strategii rozwoju imperium transportowego. Twoim celem jest wzbogacenie się na budowie połączeń pomiędzy miastami oraz fabrykami. W poradniku znajdziesz wszelkie informacje, które pomogą postawić pierwsze kroki. Znajdziesz tutaj opisy aktualnie dostępnych gałęzi transportu, wskazówki i sugestie dotyczące budowania połączeń oraz porady do pierwszych rozgrywek.

Szybki skok do kluczowych porad:

W tym tytule nie zarabiasz pieniędzy na każdym transporcie, a specjalne żetony (tokeny), które będą niezbędne w rozwoju i utrzymaniu Twojej firmy. Będziesz rozbudowywał nie tylko połączenia transportowe, ale również swoje stacje i fabryki. Poza tym, należy zadbać o postęp naukowy, który przeniesie cię do następnej ery technologicznej. Pojawią się nie tylko nowe typy pojazdów i metod transportu, ale również nowe surowce i towary.

Mashinky to duchowy spadkobierca klasycznych strategii ekonomicznych takich jak Transport Tycoon, Industry Giant, Railroad Tycoon, Sid Meier's Railroads czy Transport Fever. Wszystko sprowadza się do mądrego planowania i budowania nowych połączeń, aby jak najwięcej zarobić.

Poradnik do gry Mashinky zawiera:

  1. Garść porad ogólnych dla nowych graczy
  2. Wskazówki odnośnie tworzenia dochodowych połączeń - czyli jak zarabiać w Mashinky?
  3. Porady dotyczące budowania prostych i złożonych linii kolejowych
  4. Ilustracje i podpisy, które pomogą zrozumieć każdy aspekt gry

Mateusz Kozik (www.gry-online.pl)

Informacje o Mashinky - poradnik do gry

Autor : Mateusz mkozik Kozik

Ostatnia aktualizacja : 11 października 2017

Poradnik zawiera : strony: 23, ilustracje: 44 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mashinky - poradnik do gry