Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co powinieneś wiedzieć o grze Wiedźmin 3 Serca z Kamienia poradnik Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Gra Wiedźmin 3: Serca z Kamienia wymaga do uruchomienia aktualizacji gry do najnowszej dostępnej wersji - Co powinieneś wiedzieć o grze Wiedźmin 3 Serca z Kamienia - Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Gra Wiedźmin 3: Serca z Kamienia wymaga do uruchomienia aktualizacji gry do najnowszej dostępnej wersji. Jeśli chcesz, możesz kontynuować grę na twoim zapisie z podstawowej wersji gry. Mimo to, możesz również rozpocząć nową fabułę, zadania z tego rozszerzenia zostaną dodane automatycznie do twojego dziennika. Jednakże sugerowany poziom do wykonywania zadań z dodatku to powyżej 30 poziomu postaci.

Jeśli wykonałeś czystą instalację gry i chcesz skorzystać z zachowanych stanów należy mieć utworzony katalog gry w "Moje Dokumenty" (jeśli go brak, np. po deinstalacji gry, należy uruchomić grę, a katalog zostanie wtedy wygenerowany). Można tam wtedy przekleić własne save (dokładna ścieżka: nazwa_użytkownika\Documents\The Witcher 3\gamesaves. Jeśli jednak katalog istnieje i znajdują się tam twoje stany zapisu gry, dodatek automatycznie je rozpozna i pozwoli grać posiadaną postacią. Jednak jeśli korzystałeś w poprzednim zapisie gry z darmowych DLC, musisz je również mieć zainstalowane przy grze w Wiedźmin 3: Serca z Kamienia.

Twórcy przewidzieli także trzecią opcję dla graczy, którzy nie posiadają zapisów gry/chcą poznać nową fabułę grając jedynie w rozszerzenie - przygotowana została postać na 32 poziomie przez twórców gry. Posiada do rozdysponowania 42 punkty umiejętności i posiada podstawowy ekwipunek adekwatny do poziomu. Nie możesz wtedy podjąć się żadnych głównych i pobocznych zadań z podstawowej wersji gry, są jednak dostępne zlecenia wiedźmińskie oraz poszukiwania skarbów (w tym rynsztunków).

Elementy gry, które zostały dodane w rozszerzeniu:

  • Nowa fabuła (zadania główne i poboczne),
  • Różnorodne zlecenia wiedźmińskie i zadania poszukiwania skarbów,
  • Funkcja zaklinania przedmiotów,
  • Dodatkowy ekwipunek (w tym rynsztunki wiedźmińskie),
  • Nowi przeciwnicy i potwory,
  • Opcja romansu z Shani,
  • 10 kart do gry w Gwinta dodawane do posiadanej talii,
  • 13 nowych osiągnięć.