Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4: Wiek Sima Sims 4 poradnik porady

Wiek Sima: niemowlę, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, senior. Jak wydłużyć życie?

W grze każdy nowo-narodzony Sim przechodzi przez 6 kolejnych etapów życia: niemowlę, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, senior - Sims 4: Wiek Sima - Sims 4 - poradnik do gry

W grze każdy nowo-narodzony Sim przechodzi przez 6 kolejnych etapów życia: niemowlę, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, senior. Aktualny wiek oraz czas do zmiany do kolejnego etapu widoczny jest w panelu Simologii [Y].

Każdy z etapów wiąże się z pewnymi możliwościami i ograniczeniami - Sims 4: Wiek Sima - Sims 4 - poradnik do gry

Każdy z etapów wiąże się z pewnymi możliwościami i ograniczeniami. Nad dzieckiem w wieku niemowlęcym nie masz żądnej kontroli. Leży ono tylko w wózku. Sim w wieku dziecka to już uczeń szkoły, któremu przy dorastaniu wybierasz aspiracje oraz cechy. Nastolatek chodzi już do szkoły średniej i może dorywczo pracować. Młody dorosły i dorosły praktycznie się od siebie nie różni: mogą się wiązać z innymi Simami, pracować, przeprowadzać itp. W przypadku seniorów w The Sims 4 nie ma emerytury - Sim może pracować aż do śmierci.

Upływem czasu możesz dowolnie sterować w opcjach gry w zakładce Rozgrywka - Sims 4: Wiek Sima - Sims 4 - poradnik do gry

Upływem czasu możesz dowolnie sterować w opcjach gry w zakładce "Rozgrywka". Możesz wyłączyć starzenie się w ogóle: dzieci pozostaną dziećmi, a dorośli dorosłymi na zawsze. Możesz także zdecydować jak szybko ma następować przechodzenie do kolejnych etapów życia - robisz to zmieniając ustawienia długości życia. Jeśli ustawisz życie jako "krótkie", Simowie będą przechodzić do kolejnego etapu po kilku dniach, jeśli ustawisz "długie" po kilkudziesięciu dniach. Domyślnie ta opcja jest ustawiona jako "normalne".