Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hitman Absolution - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Hitman Absolution - poradnik do gry

Hitman Absolution - poradnik do gry

I've got 47 problems Poradnik do gry Hitman Absolution to porady przydatne w rozgrywce. W opracowaniu znalazł się między innymi opis przejścia wszystkich misji, a także kompletu wyzwań z nimi związanych. Nie zabrakło również szeregu przydatnych wskazówek.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Hitman: Rozgrzeszenie zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia jej wszystkich dwudziestu misji. W opisie każdego z etapów znalazły się informacje na temat:

  • starannej eksploracji udostępnianych obszarów;
  • przenikania do niedostępnych miejsc;
  • radzenia sobie z przeciwnikami;
  • umiejętnego wykorzystywania przebrań i pozostawania w ukryciu;
  • uzyskiwania najlepszych wyników punktowych;
  • możliwych sposobów eliminacji głównych celów.

W poradniku zamieszczono ponadto przydatne porady dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grą oraz omówienia opcjonalnych wyzwań związanych z kolejnymi misjami.

W niniejszym poradniku zastosowane zostały następujące oznaczenia kolorystyczne - Hitman Absolution - poradnik do gry

Oznaczenia kolorystyczne w poradniku

W niniejszym poradniku zastosowane zostały następujące oznaczenia kolorystyczne:

  • Brązowy kolor użyty został do oznaczenia pojawiających się w grze ważnych postaci niezależnych (sojuszników oraz wrogów Hitmana).
  • Zielony kolor użyty został do oznaczenia mniej istotnych dla gry przedmiotów (np. broń biała, medykamenty).
  • Pomarańczowy kolor użyty został do oznaczenia przedmiotów pomocnych w zaliczaniu misji (np. karty dostępu), sekretów (np. dowody) oraz urządzeń, z którymi Hitman może wchodzić w interakcję (np. panele sterowania otwierające bramy).

Uwaga techniczna: Misje opisane w poradniku były testowane na różnych poziomach trudności, głównie pod kątem różnic dotyczących występowania przeciwników. W zależności od wybranego poziomu trudności możesz w rezultacie nie spotkać niektórych wrogów opisanych w tekście lub mogą oni przebywać w innych miejscach.

Hitman: Absolution - PORADNIK UKOŃCZONY

Prace nad poradnikiem zostały zakończone, jeżeli jednak masz jakieś uwagi lub własne propozycje rozbudowy poradnika wyślij je na adres [email protected].

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche) wydane po zakończeniu prac nad poradnikiem, mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika.

DZIENNIK ZMIAN

20 grudnia 2012 - załączono sterowanie dla konsoli Xbox 360 oraz PlayStation 3, opisy przejścia misji 18 (Blackwater Park), 19 (Odliczanie) oraz 20 (Rozgrzeszenie) wraz z występującymi w nich wyzwaniami. Dodano również osiągnięcia Steam i wprowadzono szereg pomniejszych zmian w opublikowanej wcześniej treści.

17 grudnia 2012 - zaktualizowano poradnik o opisy przejścia misji 15-17 oraz szczegółowe omówienia wyzwań dla misji 15 (Prawo Skurky'ego) i 16 (Operacja Młot Bojowy).

13 grudnia 2012 - Dodano opis przejścia misji 14 (Atak Świętych) oraz wszystkich związanych z nią wyzwań.

10 grudnia 2012 - Szczegółowe opisy przejścia oraz omówienia wszystkich wyzwań dla misji 12 (Fabryka śmierci) i 13 (Noc walki).

6 grudnia 2012 - Dodano szczegółowy opis przejścia misji 10 oraz 11, jak również omówienie wszystkich wyzwań powiązanych z jedenastą misją gry.

3 grudnia 2012 - Dodano szczegółowy opis przejścia misji 7-9 oraz wszystkich powiązanych z nimi wyzwań.

27 listopada 2012 - załączono szczegółowe opisy przejścia misji 5 (Myśliwy i ofiara) oraz 6 (Rosewood), jak również powiązanych z nimi wyzwań.

23 listopada 2012 - dodano bardzo szczegółowy opis wszystkich wyzwań oraz etapów czwartej misji gry, zatytułowanej Uciekaj, by przeżyć.

20 listopada 2012 - szczegółowy opis przejścia trzech początkowych misji, przedstawiający wszystkie możliwe warianty zachowania. Pierwsze zestawienie wyzwań powiązanych z głównymi misjami gry.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów „prehistorycznych”, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. Oprócz ponad 200 poradników, w swoim dorobku autorskim ma między innymi recenzje, zapowiedzi oraz teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki i taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując – w granicach rozsądku i wolnego czasu – na trofea i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę (szczególnie autorstwa Stephena Kinga) oraz seriale (z klasyki najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Hitman Absolution - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 187, ilustracje: 1346 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Hitman Absolution - poradnik do gry