Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 listopada 2012, 20:49

Kody do gry Hitman: Rozgrzeszenie (przebrania; pozostawanie w ukryciu; zdobywanie punktów; instynkt) PC, X360, PS3

Wstęp

Hitman: Rozgrzeszenie to piąta część serii z najsłynniejszym rumuńskim zabójcą w roli głównej. Poniżej zamieściliśmy szereg trików opracowanych głównie z myślą o mniej doświadczonych fanach Agenta 47.

Triki do gry

UŻYWANIE PRZEBRAŃ

Z przebrań warto jest korzystać możliwie jak najczęściej, chyba że zależy ci na zdobywaniu wyzwań związanych z używaniem wyłącznie głównego stroju Hitmana. Przy dobieraniu przebrań dobrze jest pamiętać o dwóch rzeczach. Po pierwsze, możesz zostać zdemaskowany tylko przez osoby używające identycznych strojów, tak więc warto się rozglądać za rzadziej wykorzystywanymi przebraniami. Po drugie, nowe przebrania możesz pozyskiwać nie tylko odbierając je ogłuszonym czy zabitym wrogom, ale odnajdując też gotowe stroje w świecie gry.

POZOSTAWANIE W UKRYCIU

Na skuteczne pozostawanie w ukryciu składa się kilka czynników. Dobrze jest przede wszystkim wykorzystywać zasłony do unikania wzroku przeciwników. Równie ważną kwestią jest zachowywanie szczególnych środków ostrożności podczas eksploracji stref, do których w danym przebraniu (lub domyślnym stroju Hitmana) nie ma się dostępu. Ostatnia istotna sprawa związana jest z pozbywaniem się ciał pokonanych wrogów. Zdecydowanie nie należy pozostawać ich na widoku, a chować je w skrzyniach lub odciągać w takie miejsca, które nie są przez nikogo pilnowane.

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

Końcowy wynik i ranga przyznawana po zaliczeniu misji to współczynniki uzależnione od liczby zdobytych punktów. Chcąc zdobyć możliwie jak najwięcej punktów pamiętaj przede wszystkim o pozostawaniu w ukryciu, unikaniu niepotrzebnych starć, zaliczaniu dodatkowych wyzwań i pozbywaniu się głównych celów na bardziej wymyślne sposoby (tzw. charakterystyczne zabójstwa).

INSTYNKT

Instynkt jest bardzo pomocny w unikaniu przeciwników oraz w odnajdywaniu przydatnych przedmiotów, przy czym jego używanie na wyższych poziomach trudności jest wyraźnie limitowane. Warto w rezultacie używać go tylko w potrzebie, a także nie zapominać o tym, że pasek instynktu można regenerować, głównie dzięki eliminowaniu wrogów i wykonywaniu otrzymywanych zadań.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 listopada 2012