Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island - poradnik do gry

Dead Island - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaginiona | Akt 1 - zadania poboczne i wydarzenia w Dead Island poradnik Dead Island

Zaginiona

Zleceniodawca: Steven - Zaginiona | Akt 1 - zadania poboczne i wydarzenia w Dead Island - Dead Island - poradnik do gry

Zleceniodawca: Steven

Poziom trudności: Łatwy

Nagroda: 300 PD, Pieniądze

Znajdź Maggie

1 - Zaginiona | Akt 1 - zadania poboczne i wydarzenia w Dead Island - Dead Island - poradnik do gry
Zostaniesz poproszony o zlokalizowanie Maggie, a kiedy tego dokonasz musisz powiadomić ją i pozostałych z którymi przebywa, gdzie znajduje się Steven #1 - Zaginiona | Akt 1 - zadania poboczne i wydarzenia w Dead Island - Dead Island - poradnik do gry

Zostaniesz poproszony o zlokalizowanie Maggie, a kiedy tego dokonasz musisz powiadomić ją i pozostałych z którymi przebywa, gdzie znajduje się Steven #1. Kobietę znajdziesz w Latarni Morskiej (1) siedzącą na materacu w rogu pomieszczenia #2. Po krótkiej rozmowie z nią musisz powrócić do Stevena (2) i powiadomić go, gdzie aktualnie przebywa Maggie. Otrzymasz od niego nagrodę.

Zdecydowanie najlepiej jest wykonać kilka zadań z głównego wątku fabularnego - w ten sposób dostaniesz się wpierw do Wieży Ratowników, a następnie do Latarni Morskiej. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się zdobyć samochód, aby jeszcze szybciej i bezpieczniej tam dotrzeć. Dzięki temu Steven będzie znajdował się już na Wieży, a Ty będziesz mógł skorzystać z szybkiej podróży aby błyskawicznie przenieś się tam i poinformować mężczyznę.