Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia Wars - poradnik do gry

Mafia Wars - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mafia Wars - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Oto kompleksowy przewodnik po grze Mafia Wars, bardzo popularnej i darmowej produkcji obsługiwanej w całości z poziomu przeglądarki internetowej - Mafia Wars - poradnik do gry

Oto kompleksowy przewodnik po grze Mafia Wars, bardzo popularnej i darmowej produkcji obsługiwanej w całości z poziomu przeglądarki internetowej. Poradnik opracowany został w głównej mierze z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z tą grą, ale gracze, którzy w Mafia Wars bawią się już od dłuższego czasu, również powinni odnaleźć mnóstwo przydatnych informacji i wskazówek. Całość podzielona została na osiem zasadniczych rozdziałów:

Pierwszy rozdział poradnika podpowiada przede wszystkim w jaki sposób można dołączyć do gry, jak również pomaga w zapoznaniu się z podstawowymi elementami jej obsługi. Szczegółowo objaśniony jest główny ekran rozgrywki, a całość wzbogacona została przez słowniczek najważniejszych pojęć.

Drugi rozdział zawiera wiele porad dotyczących właściwej gry, a konkretnie zdobywania punktów doświadczenia i punktów umiejętności, awansowania na wyższe poziomy doświadczenia oraz doboru najlepszej klasy postaci. W rozdziale tym znajdują się także porady dla graczy bardziej zaznajomionych z tą produkcją.

Trzeci rozdział jest przewodnikiem po wykonywanych w trakcie zabawy i rozgrywanych w sześciu głównych lokacjach zadaniach. Szczególny nacisk położony został na wyjaśnienie metod pozyskiwania specjalnych przedmiotów, niezbędnych do zaliczenia niektórych zadań. W rozdziale tym znajdują się również informacje dotyczące nietypowych wyzwań, jak chociażby związanych z wykonywaniem operacji czy przystępowaniem do zadań ograniczonych w sposób czasowy.

Czwarty rozdział skupia się w całości na omówieniu zalet i wad wszystkich posiadłości, które można nabyć w trakcie rozgrywki. Przedstawione są między innymi informacje na temat kosztów i uzyskiwanych przychodów, czy dodatkowych atrakcji wiążących się z posiadaniem określonych obiektów.

Piąty rozdział dotyczy w całości kwestii posiadania własnej mafii, a konkretnie rekrutowania nowych członków, dobierania dla nich najlepszych profesji czy wysyłania między sobą prezentów i zaproszeń.

Szósty rozdział objaśnia przede wszystkim tematykę staczania walk z innymi graczami oraz okradania ich posiadłości. Dodatkowo w rozdziale tym można odnaleźć wskazówki dotyczące między innymi przystępowania do turniejów oraz wypowiadania wojen innym graczom.

Siódmy rozdział wyjawia tajniki działania targowiska, na którym za wirtualną lub prawdziwą gotówkę można nabywać różnorakie obiekty pomocne w prowadzeniu rozgrywki.

Ostatni ósmy rozdział zawiera szczegółowe omówienie możliwych do zdobycia osiągnięć, jak również pełną listę dostępnych kolekcji wraz z podpowiedziami odnośnie ich kompletowania.

Uwaga! Gra Mafia Wars jest nieustannie doskonalona przez jej twórców, którzy regularnie dodają, zmieniają lub usuwają różne funkcje. Niektóre rzeczy zawarte w poradniku mogą się wraz z upływem czasu siłą rzeczy nieznacznie przedawnić. Bardzo duży nacisk położony został na to, żeby prezentowane informacje w możliwie jak największym stopniu były aktualne. Poradnik uwzględnia stan na grudzień 2010 roku.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Informacje o Mafia Wars - poradnik do gry

Autor : Jacek "Stranger" Hałas

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 64, ilustracje: 256 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mafia Wars - poradnik do gry