Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Filmy i seriale

Filmy i seriale 30 czerwca 2013, 12:00

autor: eJay & fsm

FILMag #20 - Wolverine, Pacific Rim i Uniwersytet Potworny

Lato w pełni oznacza kinowy sezon w pełni. Nowy odcinek naszego filmowego magazynu to aż 8 zacnych premier (m.in długo oczekiwany Pacific Rim i kolejne spotkanie z Wolverine'em) i recenzje ostatnich hitów. Zapraszamy.

Witamy serdecznie w jubileuszowej (już dwudziestej!) odsłonie FILMaga i zapraszamy do zapoznania się z kolejną porcją nowości filmowych. Lipiec to czas wakacji, wypoczynku, urlopów, plażowania i leżenia brzuchem do góry. Jeżeli jednak pogoda Wam nie dopisze – rozważcie pójście do kina, bo ciekawych tytułów na pewno nie zabraknie. W najbliższym czasie na dużym ekranie pojawią się m.in. walki wielkich robotów z jeszcze większymi potworami w reżyserii Guillermo del Toro (Pacific Rim), kolejny komediowy występ Johnny'ego Deppa (Jeździec znikąd) oraz Brad Pitt walczący z zombie (World War Z). A to tylko część atrakcji. W dziale recenzji przybliżymy Wam nasze opinie na temat nowego wizerunku Supermana, zakończenia trylogii Kac Vegas oraz polskiej Dziewczyny z szafy. Jako remedium na lipcowe upały przygotowaliśmy także sporą porcję zwiastunów oraz świeże wieści dotyczące komiksowych ekranizacji. Miłej lektury!

eJay & fsm

TWOIM ZDANIEM

Na jaki film wybierasz się w lipcu do kina?

World War Z
33,2%
Wolverine
18,9%
Minionki rozrabiają
15,8%
Pacific Rim
12,3%
Uniwersytet potworny
8,6%
Jeździec znikąd
6,7%
RED 2
3,2%
Byzantium
1,4%
Zobacz inne ankiety
FILMag #23 - Wałęsa, Grawitacja i Stephen King
FILMag #23 - Wałęsa, Grawitacja i Stephen King

Filmowe studia pomału wyciągają ciężkie działa - jesień w polskich kinach upłynie przede wszystkich pod znakiem Grawitacji oraz nowego filmu Andrzeja Wajdy.