Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 13 lutego 2009, 15:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Gra Roku 2008 – ujawniamy nominowanych!

Start plebiscytu Gra Roku 2008 już w najbliższy poniedziałek. Dziś prezentujemy 50 gier nominowanych w głównej kategorii!

Już po raz trzeci startujemy z plebiscytem Gra Roku. Na początek głosowania musicie poczekać do poniedziałku 16 lutego. Dzisiaj na kolejnych pięciu stronach poznacie nominowaną pięćdziesiątkę, z której wybierzecie Grę Roku 2008.

W poprzednim plebiscycie praktycznie nie mieliśmy wątpliwości, że Wiedźmin znajdzie się w ścisłej czołówce (ostatecznie z nieznacznie przegrywającym z nim Call of Duty 4). W tym roku ciężko nawet obstawiać wynik, być może zaskoczycie nas jak trzy lata temu (jeszcze pod nazwą Gra na Medal), gdzie grą roku okrzyknęliście Need for Speed: Most Wanted. Wszystko w Waszych rękach! Kogo typujecie na zwycięzcę naszego tegorocznego plebiscytu? Czekamy na komentarze.

Kryteria wyboru

Wybieracie spośród 50 nominowanych gier, wydanych w minionym roku w Polsce lub na platformie Steam. Wybierając pięćdziesiątkę, kierowaliśmy się nie tylko ocenami i recenzjami. Bardzo ważna była dla nas także popularność oraz liczba głosów czytelników.

To jest Wasz plebiscyt, dlatego wśród nominowanych są zarówno naszym zdaniem najważniejsze tytuły, jak i gry, po które Wy często sięgaliście.

Nagrody

Nagrodą główną, która zostanie rozlosowana wśród czytelników biorących udział w głosowaniu na Grę Roku 2008, jest Zestaw Marzeń Gracza – specjalny zestaw komputerowy o wartości 20 000 zł. Szczegółowe informacje na temat nagrody znajdziecie na stronie plebiscytu.

Dodatkowo, każdego dnia trwania plebiscytu, wśród głosujących rozlosujemy zestaw specjalny Dragon Age składający się z talonu na grę DragonAge: Początek oraz koszulki Dragon Age: Początek.

Sponsorzy

Sponsorami akcji Gra Roku 2008 są firmy: Electronic Arts Polska – wydawca gry Burnout Paradise The Ultimate Box oraz Microsoft Hardware – producent linii SideWinder.

Patron medialny

Patronat prasowy nad plebiscytem Gra Roku 2008 objęła gazeta codzienna DZIENNIK Polska Europa Świat.

Gdzie i kiedy?

Głosowanie startuje 16 lutego i potrwa do 15 marca bieżącego roku. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://graroku.gry-online.pl/