Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 12 lipca 2007, 14:31

autor: HopkinZ

Lan4Fun: World Gamers

W jeden z lipcowych weekendów Gmach Główny Politechniki Warszawskiej został zdominowany przez miłośników wirtualnej rozrywki - przeczytaj naszą relację z Lan4Fun: World Gamers.

Warszawa, 7 lipca. Pochmurno, deszczowo i nijako. Na spacer za zimno, w kinie same powtórki, a wyścig z Robertem Kubicą dopiero następnego dnia. Pozostaje tylko spędzić czas przy komputerze. A najlepiej w całym gronie graczy, na imprezie Lan4Fun: World Gamers, która w weekend odbyła się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Lun4Fun9 z samego rana

W roli organizatorów wystąpiły zespoły, odpowiadające za serwis lanparty.pl i worldgamers.pl. Każda grupa zajęła po jednej sali. W części Lan4Fun odbywał się turniej BYOC (Bring Your Own Computer), czyli Przynieś Swój Własny Komputer, gdzie można było pograć w America’s Army (4 vs 4), Counter-Strike 1.6 (5 vs 5), Quake III: Arena (1 vs 1) oraz FIFĘ 07 (udział w turnieju kosztował 40 zł.). Natomiast ekipa World Gamers przygotowała kilkanaście stanowisk, gdzie zainstalowano takie hity jak: FIFA 07, Need for Speed: Carbon, Warcraft III: Reign of Chaos i Quake III: Arena (udział w turnieju kosztował 15 zł.). W sali na piętrze znajdował się również kącik z konsolą Xbox 360 (pięć telewizorów) oraz stanowisko ekipy PurePC, gdzie zorganizowano wystawę overclockingu.

Bodaj największa obudowa na imprezie