Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 3 marca 2023, 18:35

autor: Aleksandra Wolna

Russell Crowe. Gwiazdy, z którymi nikt nie chce pracować

Trudna współpraca to zmora każdej branży, nie tylko filmowej, jednak bycie osobą publiczną sprawia, że osobiste sprawy znacznie szybciej wychodzą na światło dzienne. Z kim najtrudniej współpracować?

Russell Crowe

  1. Najbardziej znany film: Gladiator/Nędznicy
  2. Przewinienia: awanturnictwo, groźby
  3. Czy dalej gra: tak

Russell Crowe swego czasu był jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood, a jego nazwisko znały miliony ludzi na całym świecie. Co więc stało się z jego karierą? W 2000 roku, po sukcesie Gladiatora, jego kariera wzniosła się na wyżyny. Uważany był za świetnego aktora, który potrafi perfekcyjnie odegrać powierzone mu role. Jego kolejny angaż w Pięknym umyśle zdecydowanie umocnił pozycję na rynku filmowym, jednak kwestie trudności pracy z aktorem zaczęły stopniowo wychodzić na światło dzienne.

Zostało jeszcze 44% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Dla GOL-a pisze od marca 2022, zwykle po nocach, zajmując się publicystyką zarówno o grach, jak i filmach. Na co dzień zajmuje się tworzeniem gier od strony fabularnej, więc branżę zna od podszewki. Gra od małego; najczęściej wybiera JRPG-i czy gry niezależne, choć ma też ogromną słabość do platformówek 3D. Najlepiej odnajduje się w słowie pisanym, więc połączenie tworzenia tekstów z pasją do gier uważa za naturalną kolej rzeczy. Prywatnie kolekcjonuje Tamagotchi i zajmuje się swoją niewielką, kocią rodziną. Ulubionymi grami, zdjęciami kotów i innymi różnościami chętnie dzieli się na Instagramie.

więcej