Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 3 marca 2023, 18:35

autor: Aleksandra Wolna

Lindsay Lohan. Gwiazdy, z którymi nikt nie chce pracować

Trudna współpraca to zmora każdej branży, nie tylko filmowej, jednak bycie osobą publiczną sprawia, że osobiste sprawy znacznie szybciej wychodzą na światło dzienne. Z kim najtrudniej współpracować?

Lindsay Lohan

  1. Najbardziej znany film: Wredne dziewczyny / Zwariowany piątek
  2. Przewinienia: nałóg, problemy z prawem
  3. Czy dalej gra: tak

Lindsay Lohan to gwiazda, która w latach 90. podbiła serca milionów widzów. Największym przełomem w jej karierze była wtedy podwójna rola jako Hallie Parker i Annie James w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom. Im bardziej rozpędzała się jej kariera, tym bardziej kulało jej życie prywatne. Nastoletnia Lindsay zagrała w wielu młodzieżowych filmachZwariowany piątek u boku Jamie Lee Curtis, Garbi Super Bryka, Wyznania małoletniej gwiazdy czy Wredne dziewczyny. U szczytu kariery, w wieku 20 lat, zaczęła uczęszczać na spotkania AA, a zaledwie kilka lat później wylądowała na przymusowym odwyku.

Przez problemy z prawem jej kariera tak naprawdę nie zdążyła się rozkręcić. Wielokrotnie pojawiała się na planie, o ile w ogóle, spóźniona, często też kompletnie nie znając swoich kwestii. Konieczność udawania się na odwyk czy wyroki sądowe także nie wpłynęły dobrze na jej potencjalne role. Nic więc dziwnego, że nikt nie chciał podejmować się pracy z nią przez długie lata. Powrót do świata filmu zaliczyła dopiero w zeszłym roku – zagrała główną rolę w świątecznym filmie Niezapomniane święta.

Aleksandra Wolna

Aleksandra Wolna

Dla GOL-a pisze od marca 2022, zwykle po nocach, zajmując się publicystyką zarówno o grach, jak i filmach. Na co dzień zajmuje się tworzeniem gier od strony fabularnej, więc branżę zna od podszewki. Gra od małego; najczęściej wybiera JRPG-i czy gry niezależne, choć ma też ogromną słabość do platformówek 3D. Najlepiej odnajduje się w słowie pisanym, więc połączenie tworzenia tekstów z pasją do gier uważa za naturalną kolej rzeczy. Prywatnie kolekcjonuje Tamagotchi i zajmuje się swoją niewielką, kocią rodziną. Ulubionymi grami, zdjęciami kotów i innymi różnościami chętnie dzieli się na Instagramie.

więcej