Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 9 czerwca 2021, 14:55

autor: Froozyy

E3 2021 marzeń - gry, które najbardziej chcemy zobaczyć

Popuściliśmy wodzę fantazji i wybraliśmy kilkanaście gier, które najbardziej chcielibyśmy zobaczyć podczas tryumfalnego powrotu największego święta wszystkich graczy.

NA STRONIE ZNAJDZIESZ

Uncharted 5

Na co czekamy? Na informację, że gra powstaje.

Nieco ponad tydzień temu świat obiegła informacja, że kolejny ekskluzywny tytuł Sony trafi na komputery osobiste. Tym razem padło na czwartą odsłonę przygód Nathana Drake’a – Uncharted 4: Kres złodzieja. Wielu z Was słusznie zauważyło, że to dość dziwny wybór – przecież do tej pory pecetowcy nie mieli nawet okazji sprawdzić poprzednich części. Nie znamy konkretnej przyczyny podjęcia takiej decyzji przez Sony, aczkolwiek możemy się jej domyślać. Być może po głośnej premierze The Last of Us: Part II przyszła pora na kolejne Uncharted.

Twórcy mogą chcieć zaprezentować czwartą odsłonę serii szerszemu gronu graczy, by w ten sposób zachęcić ich do sprawdzenia Uncharted 5 (gdy to faktycznie się pojawi) ekskluzywnie na konsoli PlayStation 5. Byłaby to świetna karta przetargowa w konsolowej wojnie między Sony a Microsoftem. Nie oszukujmy się jednak, jeśli „piątka” powstanie, to do oficjalnej premiery raczej jeszcze daleko. Nie zaszkodzi jednak pomarzyć o jakimś teaserze w najbliższym czasie.

NieR 3

Na co czekamy? Na oficjalną zapowiedź.

Na tegorocznych targach E3 nie zabraknie jednego z największych producentów i wydawców w branży gier wideo – Square Enix. Firma ta przygotuje osobną prezentację, podczas której najpewniej zobaczymy sporo ciekawych tytułów. Wybierając gry, które marzy nam się ujrzeć na E3, nie moglibyśmy pominąć cenionej przez wiele osób serii NieR (wydawanej właśnie przez Square Enix). Nie mamy żadnych wątpliwości, że trzecia pełnoprawna odsłona tego cyklu może sporo namieszać w branży.

Pytanie tylko, kiedy to nastąpi? Trudno powiedzieć. Po dobrze przyjętej odświeżonej wersji pierwszej części, czyli gry NieR Replicant ver.1.22474487139..., która pojawiła się na rynku 23 kwietnia 2021 roku, najpewniej wydarzy się to prędzej lub później. Póki co nie ma jednak żadnych w związku z tym informacji (nawet tych niepotwierdzonych). Z tego względu, choć na nową odsłonę NieR-a bardzo czekamy, zakładamy, że na tegorocznych targach moglibyśmy zobaczyć co najwyżej skromny teaser tej produkcji.

E3 2021
TWOIM ZDANIEM

Czekasz jeszcze na Diablo IV?

Czekam, ale bez wielkich nadziei
49,5%
Nigdy nie czekałem
27,8%
Czekam jak na zbawienie
14,1%
Już nie czekam
8,6%
Zobacz inne ankiety
Elden Ring

Elden Ring

Battlefield 2042

Battlefield 2042

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Diablo IV

Diablo IV

BioShock 4

BioShock 4

Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji
Gry z E3 2021 - 14 najciekawszych gier targów zdaniem redakcji

To nie były najlepsze targi w historii E3. Nie zobaczyliśmy zapowiedzi, które zwaliłby nas z nóg, nie powróciła żadna wytęskniona marka. Ale było sporych nowych gier i część z nich z pewnością warta jest uwagi. Oto nasza lista najlepszych gier E3 2021.

E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy
E3 marzeń gracza – Cyberpunk 2077, Elex 2 i inne gry, na które czekamy

Od rozpoczęcia pierwszej konferencji tegorocznego E3 czeka nas mniej niż tydzień. To więc ostatni dzwonek, by dać się ponieść spekulacjom i wybrać kilkanaście gier, na których prezentacje lub zapowiedzi nie możemy się doczekać.

E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach
E3 marzeń gracza – gry, które chcemy zobaczyć na targach

Podczas kilku najbliższych dni twórcy i wydawcy wyłożą karty na stół i zapowiedzą dziesiątki nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwane kontynuacje słynnych hitów i zupełnie nowe marki.