Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Filmy i seriale 20 czerwca 2020, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

10 serialowych postaci, które naprawdę wkurzyły widzów

Serialowi złoczyńcy i antybohaterowie to w rękach twórców idealne narzędzie do antagonizowania widzów. Czasem jednak nawet bohaterowie robią coś, co rozgrzewa fanów do czerwoności.

Berlin – Dom z papieru

  1. Skąd znamy tę postać: Dom z papieru
  2. Czy wcześniej była lubiana: tak
  3. W którym momencie przekroczyła ostateczną granicę (sezon/odcinek): s02e09
  4. Czy udało się jej zrehabilitować: tak

Dom z papier zyskał sympatię widzów nie tylko wizją romantycznego sprzeciwu wobec opresyjnego systemu, ale też wyrazistymi projektami postaci. Jedną z nich jest Berlin – ujmujący elegancją narcyz, któremu Profesor powierzył misję dowodzenia napadem. Potem okazuje się zresztą, że z genialnym pomysłodawcą rabunku łączą go również więzy krwi.

Dlaczego widzowie pokochali Berlina? Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, jego okrucieństwo nie jest wymuszone. Brat Profesora czerpie z napadu autentyczną przyjemność. Nie jest w stanie odczuwać strachu, świetnie sprawdza się w roli charyzmatycznego dowódcy, a na każdą zaczepkę ma przygotowaną kąśliwą ripostę. I potrafi uśmiechać się tak, że nie sposób winić go za najgorsze bezeceństwa.

Zostało jeszcze 37% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Najlepsze seriale fantasy – wybór redakcji
Najlepsze seriale fantasy – wybór redakcji

Zespół GRYOnline.pl zagłosował na najlepsze seriale fantasy w historii telewizji. Które tytuły pochłonęły nas bez reszty? Co trafiło do zestawienia oprócz Wiedźmina i Gry o tron (oraz na jakich miejscach)? Sprawdźcie sami!

10 świetnych seriali kryminalnych na długie wieczory
10 świetnych seriali kryminalnych na długie wieczory

Zbrodnia ma różne oblicza. Kryminalne seriale prześcigają się w pokazywaniu ich w coraz bardziej wyrazisty i odważny sposób i jest ich tak wiele, że czasem ciężko się zdecydować, po co sięgnąć.