Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Watch Dogs: Legion Kompendia

Kompendia 22 lipca 2019, 11:20

autor: Vergil

Wszystko o Watch Dogs Legion - data premiery, cena i wymagania sprzętowe

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat Watch Dogs Legion – trzeciej części popularnej serii gier akcji z otwartym światem, nad którą pieczę sprawuje firma Ubisoft. Tekst będzie uzupełniany o najciekawsze informacje i materiały.

Watch Dogs: Legion – kompendium wiedzy - Wszystko o Watch Dogs Legion - data premiery, cena i wymagania sprzętowe - dokument - 2020-11-18
Watch Dogs: Legion – kompendium wiedzy

Watch Dogs: Legion to trzecia odsłona cyklu gier akcji z otwartym światem zapoczątkowanego w 2014 roku. Projekt, który zapowiedziano w trakcie targów E3 2019, wprowadza gruntowne (a przy tym ambitne) zmiany w mechanice, wyróżniające go na tle poprzednich części serii. Sprawdźmy, co tym razem przygotowała dla nas firma Ubisoft, a dokładnie jej wewnętrzne studio z siedzibą w Toronto.

Aktualizacja #5 (16.11.2020): Recenzje i oceny oraz błędy w grze (Premiera i odbiór gry), ray tracing i rozdzielczość na konsolach (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

Aktualizacja #4 (28.10.2020): Lista osiągnięć (Gameplay), konkrety na temat planów rozwoju gry (DLC i rozwój gry), nowe wymagania sprzętowe na PC oraz rozdzielczość i liczba klatek na sekundę na next-genach (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

Aktualizacja #3 (22.09.2020): Premiera na poszczególnych platformach (Data premiery), wymagania sprzętowe (Technikalia), Aiden Pearce w samodzielnym dodatku (DLC i rozwój gry), nowe gameplaye (Trailery i inne video).

Aktualizacja #2 (13.07.2020): Nowe platformy i data premiery (Data premiery), ray tracing w wersji na PC (Technikalia), świeży gameplay i trailer (Trailery i inne video).

Aktualizacja #1 (25.10.2019): Opóźnienie premiery (Data premiery).

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion