Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Anthem Kompendia

Kompendia 10 stycznia 2019, 12:41

autor: Vergil

Wszystko o Anthem (data premiery, wymagania, cena)

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat Anthem, czyli gry RPG akcji, nad którą pieczę sprawuje studio BioWare. Produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a jej premiera odbędzie się 22 lutego 2019 roku.

Anthem – kompendium wiedzy - 2019-01-10
Anthem – kompendium wiedzy

[Aktualizacja 2019/01/10]: Wymagania sprzętowe i Edycja Legion Świtu (Wymagania sprzętowe i inne technikalia, Edycja Legion Świtu i standardowa).

[Aktualizacja #3]: Alfa-testy (Wymagania sprzętowe i inne technikalia).

[Aktualizacja #2]: Informacje o fabule, rozgrywce i wersji demo (Fabuła, Egzoszkielety Javelin, Eksploracja i walka, Wymagania sprzętowe i inne technikalia, DLC).

[Aktualizacja #1]: Data premiery i informacje z targów E3 2018 (Data premiery, Fabuła, Fort Tarsis, Egzoszkielety Javelin, Eksploracja i walka, Wymagania sprzętowe i inne technikalia, Rozwój gry).

Po premierze Mass Effect: Andromeda przed studiem BioWare stoi nie lada wyzwanie. Deweloperzy muszą nie tylko odzyskać zaufanie graczy i stworzyć produkcję, która spełni ich oczekiwania, lecz także zadowolić wydawcę liczącego na wysoką sprzedaż gry i jej możliwie największą monetyzację. Na szczęście wiele wskazuje na to, że choć Anthem będzie dość mocno odbiegał od tego, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe dzieła tej ekipy (tym razem będziemy mieć do czynienia z grą RPG akcji, funkcjonującą jako gra-usługa nastawiona na współpracę pomiędzy graczami), twórcy wiedzą, co robią.

Anthem

Anthem

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.01.2019 10:56
raziel_x
25
Chorąży

A kto to jest Drew Karpshyn? ;)