Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 3 czerwca 2020, 10:52

autor: Maiman

Jaki telewizor do PS4 i Xbox One? - Czerwiec 2020

Pomagamy wybrać telewizor odpowiedni do konsoli, który spełni oczekiwania każdego gracza.

Konsolowcy, mamy dla Was monitory – większe od pecetowych. Nazywają się „telewizory” i są zróżnicowane do tego stopnia, że wybór odpowiedniego może przyprawiać o migrenę – a kupić nowy kiedyś przecież trzeba. Poniższy artykuł dostarczy Wam podstawowych informacji na temat głównych elementów specyfikacji telewizorów, na które powinniście zwrócić uwagę podczas zakupów. W ostatniej części znajdziecie też kilka przykładowych ekranów w dwóch najpopularniejszych przedziałach cenowych.

Niedosyt po przeczytaniu całości? Dajcie znać w komentarzach!

Jeśli czujecie, że artykuł nie odpowiedział na wszystkie Wasze pytania, dajcie nam znać. Wasze opinie posłużą do rozbudowania artykułu w przyszłości. Piszcie też, jeśli jesteście już posiadaczami telewizorów wymienionych w artykule (lub innych) i dzielcie się wrażeniami z użytkowania!

Raz na jakiś czas warto odświeżyć telewizor stojący w naszym salonie. - Jaki telewizor do PS4 i Xbox One? - Czerwiec 2020 - dokument - 2020-06-03
Raz na jakiś czas warto odświeżyć telewizor stojący w naszym salonie.
PS4 czy Xbox One? A może Switch? Jaką konsolę kupić w 2020 roku
PS4 czy Xbox One? A może Switch? Jaką konsolę kupić w 2020 roku

Pomagamy w wyborze odpowiedniej konsoli - która jest najlepsza na ten moment? Czy czekając na PS5 i Xbox Scarlett jest w ogóle sens kupowania PS4 czy Xbox One?

Telewizory 8K do PS5 i Xbox Scarlett
Telewizory 8K do PS5 i Xbox Scarlett

Sony oraz Microsoft obiecują, że dzięki PS5 i Xbox Scarlett będziemy mogli grać w rozdzielczości 8K. Jeśli więc planujecie zakup nowego telewizora, może warto poszukać jakiegoś modelu, który również to umożliwi? Czy można już w ogóle kupić TV 8K?