Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Księżniczka: Bajkowa Podróż PC

Disney Princess: Enchanted Journey

Disney Princess: Enchanted Journey to pozycja przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach urządzeń do grania. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej dziewczynki – daje szansę na spotkanie z disney'owskimi księżniczkami.

Towarzyskie, filmy animowane.

Papaya Studio | producent

Disney Interactive Studios | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Księżniczka: Bajkowa Podróż | PC

27listopada2007

5lutego2008

premiera PL

PC Windows
Okładka Disney Princess: Enchanted Journey (PC)
Disney Princess: Enchanted Journey

Disney Princess: Enchanted Journey to pozycja przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach PeCetów oraz konsol PlayStation 2 i Wii. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki – daje szansę na spotkanie z disney'owskimi księżniczkami. W palecie zaimplementowanych postaci znajdują się następujące panny: Kopciuszek, Jasmina, Śnieżka, Bella, Ariel i Aurora.

Przystępując do zabawy użytkownik zupełnie od podstaw tworzy własną postać, określając jej imię i wygląd (kolor włosów, odcień cery, strój etc.). Następnie wraz z poszczególnymi klasycznymi bohaterkami wyrusza się na pełną przygód wyprawę celem przywrócenia porządku w królestwie każdej księżniczki. Spotykając się z tytułowymi panienkami gracz poznaje ich unikalne historie i zwiedza zamieszkiwane przez nie krainy. Przemierzając kolejne lokacje spotyka dobrze znane postaci, należące do disney’owskiego uniwersum (m.in. siedmiu krasnoludków i trzy dobre wróżki).

Zadania mające na celu naprawę krain zamieszkiwanych przez księżniczki wykonuje się w pojedynkę lub wspólnie z drugim graczem. Rzecz jasna poziom trudności poszczególnych problemów został dostosowany do wieku i umiejętności odbiorców niniejszej pozycji. Natomiast wirtualne interaktywne środowisko zaprojektowano tak, aby było całkowicie przystępne i przejrzyste dla dziecka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8.3 / 10 na podstawie 83 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Księżniczka: Bajkowa Podróż

Klasyfikacja PEGI Księżniczka: Bajkowa Podróż

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Disney Princess: Enchanted Journey

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 128MB RAM, Windows 98/2000/XP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.12.2010 16:54
👎
clacksed
19
Centurion

z grafiki ujdzie w tłoku