Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Top Gear: Road Trip iOS

Top Gear: Road Trip to opracowana z myślą o systemie iOS gra logiczna, która łączy mechanizmy match-3 z elementami wyścigów. Gracz musi grupować symbole w kombinacje minimum trzech tego samego typu. Różne ciągi wywołują odmienne reakcje i w ten sposób możemy kontrolować ruch auta na trasie.

Logiczne, samochodowe, zagraj za darmo, połącz trzy elementy.

Top Gear: Road Trip - screen - 2017-08-11 - 352597Top Gear: Road Trip - screen - 2017-08-11 - 352596

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Top Gear: Road Trip | iOS

17sierpnia2017

17sierpnia2017

App Store

Apple iOS
Okładka Top Gear: Road Trip (iOS)
Top Gear: Road Trip

Top Gear: Road Trip to wydana na platformę Apple iOS mobilna gra logiczna. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją fińskie studio Motorious Entertainment. Zgodnie z tytułem, projekt bazuje na popularnym programie telewizyjnym Top Gear, emitowanym przez brytyjską stację BBC.

Mechanika

W grze udajemy się na podróż przez drogi Wysp Brytyjskich, Francji, Włoch oraz innych regionów Europy. Poza zwiedzaniem i braniem udział w wyścigach, zajmujemy się gromadzeniem floty samochodów oraz wypełnianiem zadań wzorowanych na wyzwaniach z telewizyjnego pierwowzoru.

Sama jazda odbywa się za pośrednictwem mechanizmów typowych dla gier logicznych typu match-3. Na planszę wrzucane są więc losowo różnokolorowe symbole, a naszym zadaniem jest manipulowanie nimi, tak aby tworzyć kombinacje minimum trzech tego samego rodzaju. Typy tych ciągów oraz ich długość wpływają na ruch samochodu. Wydarzenia obserwujemy z kokpitu, więc musimy cały czas kontrolować co dzieje się na drogach i właściwie na to reagować, dopasowując symbole odpowiednio do sytuacji podczas wyścigu.

Każdą trasę możemy pokonywać wielokrotnie, bijąc rekordy własne i te wypracowane przez resztę społeczności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Top Gear: Road Trip

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Top Gear Road - mobilna adaptacja telewizyjnego przeboju będzie grą match-3
Top Gear Road - mobilna adaptacja telewizyjnego przeboju będzie grą match-3

wiadomość11 sierpnia 2017

Firma BBC Worldwide oraz studio Motorious Entertainment zapowiedziały Top Gear Road, czyli mobilną grę logiczną stanowiącą adaptację popularnego programu telewizyjnego dla miłośników motoryzacji.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz