Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

South Park: Phone Destroyer iOS

South Park: Phone Destroyer to opracowana z myślą o systemie iOS mobilna strategia bitewna bazująca na popularnym serialu animowanym. Zabawa sprowadza się do kolekcjonowania kart z postaciami i wykorzystywania ich do przywoływania bohaterów na pola bitewne w trakcie walk.

Strategiczne, turowe, zagraj za darmo, seriale animowane, 2D, karciane, humorystyczne, multiplayer.

South Park: Phone Destroyer - screen - 2017-06-20 - 348720South Park: Phone Destroyer - screen - 2017-06-20 - 348719South Park: Phone Destroyer - screen - 2017-06-20 - 348718South Park: Phone Destroyer - screen - 2017-06-20 - 348717South Park: Phone Destroyer - screen - 2017-06-20 - 348716

RedLynx Ltd | producent

Ubisoft | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry South Park: Phone Destroyer | iOS

9listopada2017

9listopada2017

App Store

Apple iOS
Okładka South Park: Phone Destroyer (iOS)
South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer to wydana na mobilny system Apple iOS strategia bitewna. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją znane z serii Trials studio RedLynx.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, produkcja bazuje na licencji słynnego komediowego serialu animowanego dla dorosłych, w Polsce emitowanego jako Miasteczko South Park. Fabuła gry jest bardzo prosta. Znane z kreskówki dzieci postanawiają rozpocząć zabawę w kowbojów i Indian. Oczywiście, szybko wymyka się to spod kontroli, początkowe zasady zostaną nagięte, aż wreszcie sama policja podejmuje próbę powstrzymania całego tego chaosu.

Deweloperzy przygotowali obszerną kampanię fabularną, a o odpowiednią jakość żartów zadbali współpracując z autorami animowanego pierwowzoru.

Mechanika

Pod względem mechanizmów rozgrywki wydane na platformę Apple iOS South Park: Phone Destroyer jest prostą strategią. Cała zabawa obraca się wokół toczonych w czasie rzeczywistym potyczek między dwiema stronami rozmieszczonymi na przeciwstawnych krańcach ekranu. Każda z nich przywołuje na planszę postacie, które następnie ruszają w stronę przeciwnika.

Do tego dochodzą elementy karcianki. Podczas zabawy kompletujemy karty reprezentujące bohaterów, które umożliwiają ich przywołanie podczas potyczek. W sumie w grze znalazło się ponad osiemdziesiąt postaci. Nie zabrakło także opcji rozwijania naszych podwładnych.

Tryby gry

South Park: Phone Destroyer oferuje sieciowe potyczki przeciwko innym graczom oraz obszerną kampanię fabularną, w której poza standardowymi bitwami znajdziemy również starciami z potężnymi bossami.

Kwestie techniczne

Gra wykorzystuje połączenie grafiki 2D i 3D. Tytułowe miasteczko zostało zaprezentowane w prostym, ładnym rzucie 3D, zaś wszystkie elementy menu, grafika postaci i same pojedynki doskonale imitują charakterystyczny, płaski styl animowanego pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do South Park: Phone Destroyer

Wymagania wiekowe South Park: Phone Destroyer

12+

South Park: Phone Destroyer ukaże się w przyszłym tygodniu
South Park: Phone Destroyer ukaże się w przyszłym tygodniu

wiadomość4 listopada 2017

Firma Ubisoft i studio RedLynx poinformowały, że mobilna strategia South Park: Phone Destroyer ukaże się 9 listopada, równocześnie na systemy iOS i Android.

South Park: Phone Destroyer - w krajach skandynawskich ruszyły testy wczesnej wersji
South Park: Phone Destroyer - w krajach skandynawskich ruszyły testy wczesnej wersji

wiadomość20 czerwca 2017

Ruszyły testy wczesnej wersji mobilnego South Park: Phone Destroyer w ramach tzw. soft-launchu. Niestety, nie mogą w nich wziąć udział Polacy, ale ich uruchomienie oznacza, że na premierę pełnego wydania nie powinniśmy czekać długo.

Zapowiedziano grę mobilną South Park: Phone Destroyer
Zapowiedziano grę mobilną South Park: Phone Destroyer

wiadomość12 czerwca 2017

W ramach małej niespodzianki na konferencji Ubisoftu pojawiła się kolejna gra osadzona w świecie South Park. Tym razem jest to mobilny tytuł South Park: Phone Destroyer. Produkcja będzie polegać na pojedynkach PvP z innymi graczami.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz