Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Die With Glory Android

Die With Glory to opracowany z myślą o mobilnym systemie Android koktajl gatunkowy. Produkcja pozwala na wcielenie się w walecznego wikinga i oferuje mechanizmy rozgrywki łączące elementy platformówek, przygodówek oraz strategii. Możemy eksplorować świat, walczyć z wrogami, rozwiązywać zagadki oraz dowodzić armiami.

Akcji, elementy przygodowe, elementy strategiczne, fantasy, mitologia nordycka, platformówki, przygodowe gry akcji.

Die With Glory - screen - 2015-11-23 - 311059Die With Glory - screen - 2015-11-23 - 311058Die With Glory - screen - 2015-11-23 - 311057

Castle | producent

Castle | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Die With Glory | AND

27kwietnia2017

27kwietnia2017

Google Play

Android
Okładka Die With Glory (AND)
Die With Glory

Die With Glory to opracowana z myślą o platformie Android dwuwymiarowa przygodowa gra akcji, zainspirowana mitologią skandynawską. Projekt opracowało studio Castle.

Fabuła

Akcja wydanego na platformę Android Die With Glory osadzona została w nietypowej krainie fantasy, stanowiącej połączenie mitologii skandynawskiej i elementów ze współczesnej popkultury. Głównym bohaterem jest rudobrody wiking imieniem Sigurd, którego marzeniem jest dostanie się do Valhalli. Jak tego dokonamy, zależy tylko od nas, gdyż kampania jest w dużym stopniu nieliniowa. Sami możemy ukształtować jej przebieg poprzez własne sukcesy i porażki oraz podejmowanie w kluczowych momentach decyzji mających istotne skutki dla dalszego rozwoju historii.

Mechanika

Pod względem mechanizmów rozgrywki Die With Glory stanowi połączenie przygodówki i platformówki. Sterowanie przypomina drugi z tych gatunków. Akcja rozgrywa się na dwuwymiarowych mapach i podczas zabawy eksplorujemy świat, omijamy przeszkody i pułapki, zbieramy przedmioty oraz walczymy z wrogami. Pojawiają się także bitwy z bossami, mającymi postać gigantycznych potworów, po których najpierw musimy się wspiąć, zanim zadamy im śmiertelny cios.

Gra obfituje w typowo przygodówkowe zagadki, wymagające właściwego używania znalezionych przedmiotów, manipulowania otoczeniem oraz korzystania z różnych maszyn. Do tego wszystkiego dodane zostały elementy strategiczne. W niektórych misjach gracz dowodzi całymi armiami, np. broniąc i atakując zamki, lub prowadzi podniebne bitwy między latającymi statkami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Die With Glory

odpowiednia dla każdego wieku

Die With Glory - gra o przygodach wikinga trafiła na iOS i Androida
Die With Glory - gra o przygodach wikinga trafiła na iOS i Androida

wiadomość1 maja 2017

Do sprzedaży na mobilne systemy iOS i Android trafiło Die With Glory, czyli gra łącząca elementy przygodówki i platformówki, w której rozgrywamy wspomnienia wikinga niepamiętającego swojej przeszłości.

Die With Glory – śliczna gra o przygodach wikinga zadebiutuje w grudniu
Die With Glory – śliczna gra o przygodach wikinga zadebiutuje w grudniu

wiadomość12 listopada 2015

Studio Castle poinformowało, że projekt Die With Glory zadebiutuje na urządzeniach mobilnych w przyszłym miesiącu. W planach jest także wersja na PC. Produkcja pozwoli na wcielenie się w walecznego wikinga i zaoferuje mechanizmy rozgrywki łączące elementy platformówek, przygodowych gier akcji oraz strategii.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz