Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Furry Legends DS

Polska platformówka opowiadająca o przygodach futrzastych kulek. Oferuje mnóstwo ciekawych poziomów i wyzwań opartych na zastosowanym w grze silniku fizycznym.

Zręcznościowe, platformówki, polskie.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Furry Legends | NDS

16lipca2010

Nintendo DS
Okładka Furry Legends (NDS)
Furry Legends

Furry Legends to dzieło rodzimego studia Gamelion Studios, opowiadające o przygodach radosnych włochatych kulek, które mogą budzić skojarzenia z bohaterami klasycznej gry zręcznościowej Fury of the Furries z 1993 roku. Gra dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz – jako jedna z nielicznych polskich produkcji – w usłudze Nintendo WiiWare.

W Furry Legends wcielamy się w futrzaste, okrągłe istoty w kilku unikalnych rodzajach. Każdy typ kulki cechuje się osobnymi właściwościami i mocami, przydatnymi w konkretnych momentach gry. Mali bohaterzy mogą między innymi toczyć się, skakać, odbijać od ścian i atakować. Poszczególne ewolucje wykonujemy, wykorzystując oczywiście charakterystyczne możliwości poszczególnych platform (np. ekran dotykowy). W grze zaimplementowano rozbudowany system fizyczny, na którym oparto wiele poszczególnych łamigłówek.

Dzieło jest skierowane zarówno do początkujących użytkowników oraz nieco bardziej wymagających graczy. Tytuł jest więc łatwo przyswajalny dla pierwszej grupy i jednocześnie stanowi wyzwanie dla drugiej. Całość została wykonana w ciekawej trójwymiarowej oprawie graficznej, pełnej detali, szczegółów i widowiskowych efektów specjalnych. Twórcy zawarli w grze także dużą porcję dobrego humoru, rozbudowaną historię oraz wiele zróżnicowanych poziomów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 36 ocen czytelników.

Klasyfikacja PEGI Furry Legends

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz